Piątek, 15 grudzień 2017 
Imieniny:

Uczniowie wyróżnieni

ROK SZKOLNY 2013/2014

Rok szkolny 2017 / 2017

ROK SZKOLNY 2016/2017

Uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce (średnia ocen co najmniej 4,75 i zachowanie co najmniej bardzo dobre):
1. JULIA DOMINKOWSKA (kl. III c) - średnia ocen 6,00
2. PAWEŁ SCHIE (kl. II b) – średnia ocen 5,67
3. MICHAŁ BOGUCKI (kl. III a) – średnia ocen 5,61
4. MARCELINA BIAŁEK (kl. II a) – średnia ocen 5,60
5. EWA MICHALSKA (kl. III a) – średnia ocen 5,56
6. KAROLINA CHUDOBA (kl. II a) – średnia ocen 5,53
7. KLAUDIA PŁONKA (kl. II a) – średnia ocen 5,53
8. MIŁOSZ CZANIECKI (kl. I a) – średnia ocen 5,46
9. WIKTORIA TURKOWYD (kl. I b) – średnia ocen 5,38
10. DOMINIKA BIEŃKOWSKA (kl. I a) – średnia ocen 5,35
11. JULIA PAWELEC (kl. II b) – średnia ocen 5,27
12. PIOTR SIWIEC (kl. III b) – średnia ocen 5,27
13. JULIA BRĄCZEK (kl. III c) – średnia ocen 5,17
14. KAJETAN KOWAL (kl. III c) – średnia ocen 5,17
15. MARTYNA JÓŹKÓW (kl. III a) – średnia ocen 5,06
16. JULIA BOGUCKA (kl. III a) – średnia ocen 5,00
17. ROKSANA SIEDLECKA (kl. II b) – średnia ocen 4,92
18. ZUZANNA ŚLIMAK (kl. II a) – średnia ocen 4,87
19. WIKTORIA BISKUP (kl. II b) – średnia ocen 4,87
20. DOMINIKA BORKOWSKA (kl. III a) – średnia ocen 4,82
21. DENIS KLUSEK (kl. II a) – średnia ocen 4,78
22. KATARZYNA MARECIK (kl. III c) – średnia ocen 4,78
23. PAWEŁ MAKUŁA (kl. III c) – średnia ocen 4,78
24. JULIA KOWALCZUK (kl. III b) – średnia ocen 4,77

DZIESIĄTKA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W SZKOLE

1. JULIA DOMINKOWSKA (kl. III c) - średnia ocen 6,00
2. PAWEŁ SCHIE (kl. II b) – średnia ocen 5,67
3. MICHAŁ BOGUCKI (kl. III a) – średnia ocen 5,61
4. MARCELINA BIAŁEK (kl. II a) – średnia ocen 5,60
5. EWA MICHALSKA (kl. III a) – średnia ocen 5,56
6. KAROLINA CHUDOBA (kl. II a) – średnia ocen 5,53
7. KLAUDIA PŁONKA (kl. II a) – średnia ocen 5,53
8. MIŁOSZ CZANIECKI (kl. I a) – średnia ocen 5,46
9. WIKTORIA TURKOWYD (kl. I b) – średnia ocen 5,38
10. DOMINIKA BIEŃKOWSKA (kl. I a) – średnia ocen 5,35
 

 Wcześniejsze wyróżnienia:

I PÓŁROCZE

 Uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce (średnia ocen co najmniej 4,75 i zachowanie co najmniej bardzo dobre):
1. JULIA DOMINKOWSKA (kl. III c) - średnia ocen 5,75
2. PAWEŁ SCHIE (kl. II b) – średnia ocen 5,53
3. MIŁOSZ CZANIECKI (kl. I a) – średnia ocen 5,46
4. KAROLINA CHUDOBA (kl. II a) – średnia ocen 5,33
5. MARCELINA BIAŁEK (kl. II a) – średnia ocen 5,27
6. MICHAŁ BOGUCKI (kl. III a) – średnia ocen 5,25
7. DOMINIKA BIEŃKOWSKA (kl. I a) – średnia ocen 5,23
8. KLAUDIA PLONKA (kl. II a) - średnia ocen 5,20
9. EWA MICHALSKA (kl. III a) – średnia ocen 5,19
 10. PIOTR SIWIEC (kl. III b) – średnia ocen 2,12
 11. WIKTORIA TURKOWYD (kl. I b) – średnia ocen 5,08
 12. KAJETAN KOWAL (kl. III c) – średnia ocen 5,06
 13. JULIA PAWELEC (kl. II b) – średnia ocen 4,93
 14. ROKSANA SIEDLECKA (kl. II b) – średnia ocen 4,85
 15. MARTYNA JÓŹKÓW (kl. III a) – średnia ocen 4,81

 

Uczniowie ze 100% frekwencją na zajęciach edukacyjnych:
1. DOMINIK STANISŁAWSKI (kl. I b)

Rok szkolny 2015/2016

ROK SZKOLNY 2015/2016


ROK SZKOLNY 2015/2016

Uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce (średnia ocen co najmniej 4,75 i zachowanie co najmniej bardzo dobre):

  1. JULIA DOMINKOWSKA (kl. II c) - średnia ocen 5,80
  2. MARCELINA BIAŁEK (kl. I a) – średnia ocen 5,69
  3. KAROLINA CHUDOBA (kl. I a) – średnia ocen 5,62
  4. PAWEŁ SCHIE (kl. I b) – średnia ocen 5,54
  5. KLAUDIA PŁONKA (kl. I a) – średnia ocen 5,46
  6. MICHAŁ BOGUCKI (kl. II a) – średnia ocen 5,40
  7. JULIA PAWELEC (kl. I b) – średnia ocen 5,38
  8. DOMINIKA GWÓŹDŹ (kl. III a) - średnia ocen 5,33
  9. PIOTR SIWIEC (kl. II b) – średnia ocen 5,26
  10. ZUZANNA ŚLIMAK (kl. I a) – średnia ocen 5,23
  11. KINGA MADALIŃSKA (kl. III b) – średnia ocen 5,17
  12. EWA MICHALSKA (kl. II a) – średnia ocen 5,07
  13. KAJETAN KOWAL (kl. II c) – średnia ocen 5,07
  14. ROKSANA SIEDLECKA (kl. I b) – średnia ocen 4,90
  15. WIKTORIA ŁUCIÓW (kl. III b) – średnia ocen 4,89
  16. KAMILA PROCHERA (kl. III b) – średnia ocen 4,89
  17. SZYMON GLUZA (kl. III a) – średnia ocen 4,83
  18. JAKUB HANKUS (kl. III a) – średnia ocen 4,83
  19. MARTYNA JÓŹKÓW (kl. II a) – średnia ocen 4,80
  20. KATARZYNA DUDA (kl. III b) – średnia ocen 4,78
  21. PAULINA PUDA (kl. III b) – średnia ocen 4,78
  22. KAMIL TRZUSKOWSKI (kl. III a) – średnia ocen 4,77
  23. WIKTORIA BISKUP (kl. I b) – średnia ocen 4,77
  24. OLIWIA BŁAŻNIAK (kl. III a) – średnia ocen 4,76

DZIESIĄTKA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W SZKOLE

  1. JULIA DOMINKOWSKA (kl. II c) - średnia ocen 5,80
  2. MARCELINA BIAŁEK (kl. I a) – średnia ocen 5,69
  3. KAROLINA CHUDOBA (kl. I a) – średnia ocen 5,62
  4. PAWEŁ SCHIE (kl. I b) – średnia ocen 5,54
  5. KLAUDIA PŁONKA (kl. I a) – średnia ocen 5,46
  6. MICHAŁ BOGUCKI (kl. II a) – średnia ocen 5,40
  7. JULIA PAWELEC (kl. I b) – średnia ocen 5,38
  8. DOMINIKA GWÓŹDŹ (kl. III a) - średnia ocen 5,33
  9. PIOTR SIWIEC (kl. II b) – średnia ocen 5,26
  10. ZUZANNA ŚLIMAK (kl. I a) – średnia ocen 5,23

 

Uczniowie ze 100% frekwencją na zajęciach edukacyjnych:

1. MICHAŁ BOGUCKI (kl. II a)




I PÓŁROCZE

 Uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce (średnia ocen co najmniej 4,75 i zachowanie co najmniej bardzo dobre):
1. JULIA DOMINKOWSKA (kl. II c) - średnia ocen 5,67
2. MARCELINA BIAŁEK (kl. I a) – średnia ocen 5,54
3. PAWEŁ SCHIE (kl. I b) – średnia ocen 5,31
4. MICHAŁ BOGUCKI (kl. II a) – średnia ocen 5,27
5. KAROLINA CHUDOBA (kl. I a) – średnia ocen 5,23
6. KLAUDIA PŁONKA (kl. I a) – średnia ocen 5,15
7. PIOTR SIWIEC (kl. II b) – średnia ocen 5,06
8. DOMINIKA GWÓŹDŹ (kl. III a) - średnia ocen 5,06
9. ZUZANNA ŚLIMAK (kl. I a) – średnia ocen 5,0
 10. JULIA PAWELEC (kl. I b) – średnia ocen 5,0
 11. EWA MICHALSKA (kl. II a) – średnia ocen 4,93
 12. KAJETAN KOWAL (kl. II c) – średnia ocen 4,87
 13. ROKSANA SIEDLECKA (kl. I b) – średnia ocen 4,80

Uczniowie ze 100% frekwencją na zajęciach edukacyjnych:

1. JAKUB KUCZORA (kl. I a)
2. WIKTORIA BISKUP (kl. I b)
3. MICHAŁ BOGUCKI (kl. II a)
4. DOMINIKA GWÓŹDŹ (kl. III a)
5. ADAM MARECIK (kl. III a)
6. MAGDALENA MAŚLANKA (kl. III b)


 

Rok szkolny 2014/2015

ROK SZKOLNY 2014/2015

Uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce (średnia ocen co najmniej 4,75 i zachowanie co najmniej bardzo dobre):

1. MARCELINA BRODA (kl. III a) – średnia ocen 6,00
2. JULIA DOMINIKOWSKA (kl. I c) – średnia ocen 5,92
3.KATARZYNA BIEŃKOWSKA (kl. III b) - średnia ocen 5,56
4. MICHAŁ BOGUCKI (kl. I a) – średnia ocen 5,54
5. KAJETAN KOWAL (kl. I c) – średnia ocen 5,46
6. PRZEMYSŁAW GARDAS (kl. III a) – średnia ocen 5,39
7. DOMINIKA GWÓŹDŹ (kl. II a) – średnia ocen 5,33
8. ALEKASANDRA SETLA (kl. III b) - średnia ocen 5,33
9. KATARZYNA PIETRUK (kl. II a) – średnia ocen 5,28
10. MARCIN URBAN (kl. III a) – średnia ocen 5,17
11. MARTYNA BORECKA (kl. III c) – średnia ocen 5,12
12. EWA MICHALSKA (kl. I a) – średnia ocen 5,08
13. JUSTYNA BROCZKOWSKA (kl. III a) – średnia ocen 5,06
14. NATALIA OWSIŃSKA (kl. III b) – średnia ocen 5,06
15. KAROLINA JASIAK (kl. III b) – średnia ocen 5,00
16. MAGDA GÓRNIK (kl. III c) – średnia ocen 4,94
17. PIOTR SIWIEC (kl. I b) – średnia ocen 4,92
18. KINGA MADALIŃSKA (kl. II b) – średnia ocen 4,90
19. NATALIA JARA (kl. III b) – średnia ocen 4,89
20. ANIELA MICHALSKA (kl. II a) – średnia ocen 4,86
21. ZUZANNA WIERNY (kl. III b) – średnia ocen 4,82
22. SZYMON GLUZA (kl. II a) – średnia ocen 4,80
23. JAKUB HANKUS (kl. II a) – średnia ocen 4,80
24. KAMIL TRZUSKOWSKI (kl. II a) – średnia ocen 4,80
25. OLIWIA BŁAŻNIAK (kl. II a) – średnia ocen 4,79
26. MARTYNA JÓŹKÓW (kl. I a) – średnia ocen 4,77
27. JULIA BRĄCZEK (kl. I c) – średnia ocen 4,77
28. TOMASZ URBAN (kl. III a) – średnia ocen 4,77
29. KORNELIA SUCHORAB (kl. III a) – średnia ocen 4,76

DZIESIĄTKA NAJLEPSZYCH UCZNIÓW W SZKOLE

1. MARCELINA BRODA (kl. III a) – średnia ocen 6,00
2. JULIA DOMINIKOWSKA (kl. I c) – średnia ocen 5,92
3.KATARZYNA BIEŃKOWSKA (kl. III b) - średnia ocen 5,56
4. MICHAŁ BOGUCKI (kl. I a) – średnia ocen 5,54
5. KAJETAN KOWAL (kl. I c) – średnia ocen 5,46
6. PRZEMYSŁAW GARDAS (kl. III a) – średnia ocen 5,39
7. DOMINIKA GWÓŹDŹ (kl. II a) – średnia ocen 5,33
8. ALEKASANDRA SETLA (kl. III b) - średnia ocen 5,33
9. KATARZYNA PIETRUK (kl. II a) – średnia ocen 5,28
10. MARCIN URBAN (kl. III a) – średnia ocen 5,17
11. MARTYNA BORECKA (kl. III c) – średnia ocen 5,12

 

Rok szkolny 2014/2015

I PÓŁROCZE

 Uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce (średnia ocen co najmniej 4,75 i zachowanie co najmniej bardzo dobre):

1. MARCELINA BRODA (kl. III a) – średnia ocen 5,73
2. JULIA DOMINIKOWSKA (kl. I c) – średnia ocen 5,62
3. MICHAŁ BOGUCKI (kl. I a) – średnia ocen 5,38
4. PRZEMYSŁAW GARDAS (kl. III a) – średnia ocen 5,25
5. KATARZYNA BIEŃKOWSKA (kl. III b) – średnia ocen 5,25
6. KAJETAN KOWAL (kl. I c) – średnia ocen 5,08
7. PIOTR SIWIEC (kl. I b) – średnia ocen 5,07
8. KATARZYNA PIETRUK (kl. III a) – średnia ocen 5,06
9. MARCIN URBAN (kl. III a) – średnia ocen 5,06
10. EWA MICHALSKA (kl. I a) – średnia ocen 4,92
11. DOMINIKA GWÓŹDŹ (kl. II a) – średnia ocen 4,86
12. ALEKSANDRA SETLA (kl. III b) – średnia ocen 4,81
13. ZUZANNA WIERNY (kl. III b) – średnia ocen 4,80
14. MARTYNA BORECKA (kl. III c) – średnia ocen 4,80
15. JUSTYNA BROCZKOWSKA (kl. III a) – średnia ocen 4,75

Uczniowie ze 100% frekwencją na zajęciach edukacyjnych:

1. MICHAŁ BOGUCKI (kl. I a)
2. WERONIKA TRZASKOMA (kl. I a)
3. MACIEJ JUREWICZ (kl. II a)
4. MONIKA LACH (kl. III b)




I PÓŁROCZE 2013/2014

I PÓŁROCZE 2013/2014

 Uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce (średnia ocen co najmniej 4,75 i zachowanie co najmniej bardzo dobre):

1. MARCELINA BRODA (kl. II a) – średnia ocen 5,71
2. PRZEMYSŁAW GARDAS (kl. II a) – średnia ocen 5,33
3. DOMINIKA GWÓŹDŹ (kl. I a) – średnia ocen 5,15
4. JOANNA JANIEC (kl. III b) – średnia ocen 5,00
5. KATARZYNA PIETRUK (kl. II a) – średnia ocen 5,00
6. MAGDA KRUPA (kl. III a) – średnia ocen 4,93
7. MARTYNA BORECKA (kl. II c) – średnia ocen 4,90
8. JUSTYNA BROCZKOWSKA (kl. II a) – średnia ocen 4,80
9. MARCIN URBAN (kl. II a) – średnia ocen 4,80
10. MARCIN RÓŻA (kl. III b) – średnia ocen 4,80

Uczniowie ze 100% frekwencją na zajęciach edukacyjnych:

1. JAN DUDZIK (kl. I b)
2. MONIKA LACH (kl. II b)
3. RAFAŁ ZIOŁA (kl. III b)

 

ROK SZKOLNY 2013/2014

Uczniowie wyróżnieni za wyniki w nauce (średnia ocen co najmniej 4,75 i zachowanie co najmniej bardzo dobre):

1. MARCELINA BRODA (kl. II a) – średnia ocen 5,93
2. JOANNA JANIEC (kl. III b) – średnia ocen 5,55
3. MARTYNA BORECKA (kl. II c) – średnia ocen 5,47
4. PRZEMYSŁAW GARDAS (kl. II a) – średnia ocen 5,47
5. DOMINIKA GWÓŹDŹ (kl. I a) – średnia ocen 5,46
6. MAGDA KRUPA (kl. III a) – średnia ocen 5,44
7. KATARZYNA PIETRUK (kl. II a) – średnia ocen 5,40
8. MARCIN RÓŻA (kl. III b) – średnia ocen 5,22
9. KATARZYNA BIEŃKOWSKA - średnia ocen 5,20
10. MARCIN URBAN (kl. II a) – średnia ocen 5,07
11. JUSTYNA BROCZKOWSKA (kl. II a) – średnia ocen 4,93
12. MAGDA GÓRNIK (kl. II c) – średnia ocen 4,93
13. AGATA BISKUP (kl. III a) – średnia ocen 4,89
14. ALICJA STRZOP (kl. III b) – średnia ocen 4,88
15. ARTUR SZPYRKA (kl. III a) – średnia ocen 4,83
16. ANIELA MICHALSKA (kl. II a) – średnia ocen 4,87
17. KORNELIA SUCHORAB (kl. II a) – średnia ocen 4,85
18. KINGA MADALIŃSKA (kl. I b) – średnia ocen 4,85
19. KAROLINA JASIAK (kl. II b) – średnia ocen 4,80
20. ANGELIKA MARYSZCZAK  (kl. III c) – średnia ocen 4,78
21. LUCYNA SZCZEPAŃSKA (kl. III c) – średnia ocen 4,78
22. SZYMON GLUZA (kl. I a) – średnia ocen 4,77
23.  JAKUB HANKUS (kl. I a) – średnia ocen 4,77

 

DZIESIĄTKA NAJLEPSZYCH UCZNIOW W SZKOLE

1. MARCELINA BRODA (kl. II a) – średnia ocen 5,93
2. JOANNA JANIEC (kl. III b) – średnia ocen 5,55
3. MARTYNA BORECKA (kl. II c) – średnia ocen 5,47
4. PRZEMYSŁAW GARDAS (kl. II a) – średnia ocen 5,47
5. DOMINIKA GWÓŹDŹ (kl. I a) – średnia ocen 5,46
6. MAGDA KRUPA (kl. III a) – średnia ocen 5,44
7. KATARZYNA PIETRUK (kl. II a) – średnia ocen 5,40
8. MARCIN RÓŻA (kl. III b) – średnia ocen 5,22
9. KATARZYNA BIEŃKOWSKA - średnia ocen 5,20
10. MARCIN URBAN (kl. II a) – średnia ocen 5,07

 

Uczniowie ze 100% frekwencją na zajęciach edukacyjnych:

1. JAN DUDZIK (kl. I b)
2. MONIKA LACH (kl. II b)
3. RAFAŁ ZIOŁA (kl. III b)


Gimnazjum Publiczne Nr 2

im. Józefa Elsnera w Grodkowie

49-200 Grodków, ul. Mickiewicza 10

tel. (77) 415-54-34

  • Data aktualizacji: 2017-06-30 13:39:48
  • Licznik odwiedzin: 533738