Wtorek, 24 październik 2017 
Imieniny:

Szkolne konkursy

Maj 2017 r.

Maj 2017

 

30 V

XI Szkolny Konkurs o Świętym Janie Pawle II – Papieżu-Polaku.
Udział wzięło 10 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
I miejsce – Dawid Waliduda (kl. III b)
II miejsce – Miłosz Czaniecki (kl. I a) i Piotr Siwiec (kl. III b)
III miejsce – Korneliusz Sobel (kl. III b) i Patryk Fabicki (kl. III b)
IV miejsce – Błażej Lewiński (kl. III b), Angelika Biss (kl. III b) i Wiktoria Biskup (kl. II b)
V miejsce – Klaudia Mazur (kl. II b) i Klaudia Świętoniowska (kl. I a).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Grażyna Ksiądzyna.

 

23 V

XI Szkolny Konkurs na Plakat „Moja pierwsza książka”.
Udział wzięła 1 uczennica z kl. I a: Klaudia Świętoniowska.
Konkurs zorganizowała Krystyna Włoch.

15 V

Szkolny Konkurs na Plakat o Treści Ekologicznej.
Udział wzięło 5 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
I miejsce Miłosz Czaniecki (kl. I a)
II miejsce Marcelina Białek (kl. II a), Karolina Chudoba (kl. II a), Ewa Michalska (kl. III a)
i Klaudia Świętoniowska (kl. I a)
Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Barbara Kabaj i Gabriela Kotas. Prace oceniła Jolanta Birecka.

15 V

XIII Szkolny Konkurs Wiedzy o Józefie Elsnerze.
Udział wzięło 16 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
I miejsce Paweł Schie (kl. II b)
II miejsce Wiktoria Biskup (kl. II b)
III miejsce Klaudia Mazur (kl. II b)
 IV miejsce Martyna Jóźków (kl. III a)
V miejsce Patryk Fabicki (kl. III b)
VI miejsce Dominika Borkowska (kl. III a) i Mateusz Miłuch (kl. I b)
a ponadto:
Marek Gaik (kl. I b), Miłosz Koliński (kl. III b), Miłosz Myszkiewicz (kl. III b), Julia Bogucka (kl. III a), Wojciech Dudzik (kl. II b), Marcelina Wach (kl. III a), Dawid Waliduda (kl. III b), Amelia Grzywnowicz (kl. II a), Kamila Gluza (kl. III a).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Krystyna Włoch.

11 V

XIII Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej.
Udział wzięło 7 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
I miejsce Ewa Michalska (kl. III a)
II miejsce Kajetan Kowal (kl. III c)
III miejsce Karolina Chudoba (kl. II a)
a ponadto: Zuzanna Ślimak (kl. II a), Julia Dzierżypolska (kl. I b), Łukasz Białowąs (kl. III c) i Mateusz Miłuch (kl. I b).
Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Barbara Kabaj i Gabriela Kotas.

9 V

XVII Szkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej.
Udział wzięło 21 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
w kategorii klas pierwszych
I miejsce Miłosz Czaniecki (kl. I a)
II miejsce Maciej Grzybowski (kl. I a)
III miejsce Adam Kowalczyk (kl. I a) i Martyna Starzyńska (kl. I a)
a ponadto: Maciej Siwiec (kl. I a), Szymon Jurek (kl. I a) I Klaudia Świętoniowska (kl. I a)
w kategorii klas drugich
I miejsce
Klaudia Płonka (kl. II a) 
II miejsce Paweł Schie (kl. II b)
III miejsce Zuzanna Ślimak (kl. II a)
a ponadto: Natalia Ryłko (kl. II b), Marcelina Białek (kl. II a), Wiktoria Biskup (kl. II b), Tomasz Gaik (kl. II b), Dominik Brączek (kl. II b) i  Sebastian Bongilaj (kl. II b)
w kategorii klas trzecich
I miejsce
Michał Bogucki (kl. III a)
II miejsce Ewa Michalska (kl. III a)
III miejsce Oliwier Masłowski (kl. III b)
a ponadto: Patryk Fabicki (kl. III b) i Dawid Waliduda (kl. III b).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Barbara Broda.



Kwiecień 2017 r.

24 IV

XI Szkolny Konkurs Plastyczny „Projekt okładki na ulubioną książkę”.
Wyróżnionych zostało 15 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
I miejsce: Wiktoria Guzik (kl. I a), Paweł Schie (kl. II b) i Martyna Jóźków (kl. III a)
II miejsce: Julia Brączek (kl. III c), Marcelina Wach (kl. III a) i Natalia Ryłko (kl. II b)
III miejsce: Klaudia Płonka (kl. II a) i Julia Dominikowska (kl. III c)
Wyróżnienia: Marta Stańco (kl. II b), Miłosz Czaniecki (kl. I a), Klaudia Mazur (kl. II b), Julia Pawelec (kl. II b), Alicja Gardas (kl. II a), Agnieszka Próchnicka (kl. II b) i Klaudia Świętoniowska (kl. I a).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Jolanta Birecka.




4 IV

XIII Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.
Udział wzięło 10 uczniów z klas III.
Wyniki:
I miejsce Michał Bogucki (kl. III a)
II miejsce Julia Dominikowska (kl. III c)
III miejsce Ewa Michalska (kl. III a)
IV miejsce Martyna Jóźków (kl. III a)
V miejsce Kajetan Kowal (kl. III c).
A ponadto:
Julia Kowalczuk (kl. III b), Małgorzata Majka (kl. III b), Oliwier Masłowski (kl. III b), Piotr Siwiec (kl. III b) i Miłosz Koliński (kl. III b).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Grażyna Białek.



Marzec 2017 r.

Marzec 2017

31 III
XVIII Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii” w roku szkolnym 2016/2017.
Udział wzięło 23 uczniów z klas I – III.
Tytuł „Mistrza Ortografii” zdobyła Julia Bogucka (kl. III a).
Pozostałe wyniki:
II miejsce Michał Bogucki (kl. III a)
III miejsce Paweł Schie (kl. II b)
IV miejsce Ewa Michalska (kl. III a)
V miejsce Marcelina Białek (kl. II a)
VI miejsce Małgorzata Majka (kl. II I b)
VII miejsce Klaudia Płonka (kl. II a)
VIII miejsce Martyna Delipacy (kl. III a)
IX miejsce Zuzanna Ślimak (kl. II a)
X miejsce Miłosz Czaniecki (kl. I a).
A ponadto: Julia Kowalczuk (kl. III b), Piotr Siwiec (kl. III b), Malwina Misztal (kl. I a), Wiktoria Guzik (kl. I a), Wiktoria Turkowyd (kl. I b), Marta Stańco (kl. II b), Lucja Ubik (kl. I b), Jakub Hakało (kl. I a), Martyna Starzyńska (kl. I a), Agnieszka Próchnicka (kl. II b), Weronika Jagusz (kl. I b), Klaudia Świętoniowska (kl. I a) i Marta Włoch (kl. I a).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Danuta Zaryczańska.

 

 

Luty 2017 r.

Luty 2017

 

VII Szkolny Konkurs LITERACKIE WALENTYNKI.
Wyniki:
- w kategorii poezja
I miejsce
: Klaudia Świętoniowska (kl. I a)
II miejsce: Dominika Borkowska (kl. III a)
III miejsce: Miłosz Czaniecki (kl. I a) i Ewa Michalska (kl. III a)
- w kategorii proza
I miejsce
: Marcelina Wach (kl. III a)
II miejsce: Julia Brączek (kl. III c)
III miejsce: Klaudia Świętoniowska (kl. I a).
Organizator konkursu: Danuta Zaryczańska.



Grudzień 2016 r.

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Grudzień 2016


 

19 XII

V Szkolny Konkurs „Świąteczne ozdoby”.
Wyniki:
- w kategorii choinki
I miejsce:
Wiktoria Turkowyd (kl. I b), Julia Brączek (kl. III c) i Miłosz Czaniecki (kl. I a)
II miejsce: Miłosz Koliński (kl. III b) i Klaudia Świętoniowska (kl. I a)    
III miejsce: Martyna Jóźków (kl. III a), Julia Dominikowska (kl. III c) i Dominika Borkowska (kl. III a)
- w kategorii bombki
I miejsce:
Kacper Rak (kl. III c) i Lucjan Ubik (kl. I b)
II miejsce: Martyna Delipacy (kl. III a), Kamila Gluza (kl. III a) i Ewa Michalska (kl. III a)
III miejsce: Marta Stańco (kl. II b).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Jolanta Birecka.



7 XII

Szkolny Konkurs Wiedzy „Prawda o AIDS – przekaż ją dalej”.
Udział wzięło 16 uczniów klas II – III.
Wyniki:
I miejsce – Ewa Michalska (kl. III a)
II miejsce – Dominika Borkowska (kl. III a)
III miejsce – Kamila Gluza (kl. III a)
IV miejsce – Wojciech Dudzik (kl. II b), Klaudia Mazur (kl. II b) i Magdalena Jasiak (kl. II b)
V miejsce – Wiktoria Biskup (kl. II b)
a ponadto:
Patryk Fabicki (kl. III b), Emilia Maj (kl. II a), Weronika Trzaskoma (kl. III a), Dawid Waliduda (kl. III b), Zuzanna Ślimak (kl. II a), Angelika Biss (kl. III b), Anna Żołyńska (kl. III b), Amelia Grzywnowicz (kl. II a) i Miłosz Koliński (kl. III b).
Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: Małgorzata Dresler i Krystyna Włoch.
Pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców i uczestników wykonał: Krzysztof Pędziwiatr.

7 XII

Szkolny Konkurs Plastyczny „Zostań krwiodawcą”.
Udział wzięło 3 uczniów klas II – III.
Wyniki:
I miejsce – Ewa Michalska (kl. III a)
II miejsce – Paweł Michalski (kl. II a)
III miejsce – Dominika Borkowska (kl. III a)
Konkurs zorganizowały i przeprowadziły: Małgorzata Dresler i Krystyna Włoch.
Pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców wykonał: Krzysztof Pędziwiatr.



Czerwiec 2016 r.

Czerwiec 2016


3 VI

X Szkolny Konkurs o Świętym Janie Pawle II – Papieżu-Polaku.

Konkurs przebiegał w dwóch etapach: w pierwszym udział wzięło 94 uczniów z klas I – III,

do drugiego etapu zostało zakwalifikowanych po trzech najlepszych uczniów każdej z klas, a

więc udział wzięło 24 uczniów.

Wyniki:

I miejsce – Julia Dominikowska (kl. II c), Klaudia Lewińska (kl. III a), Paulina Puda (kl. III

c) i Kinga Madalińska (kl. III b)

II miejsce – Joanna Bortnik (kl. III c)

III miejsce – Karolina Ryżka (kl. III a), Angelika Biss (kl. II b) i Klaudia Płonka (kl. I a)

IV miejsce – Marcelina Białek (kl. I a), Alicja Gardas (kl. I a) i Paulina Furdyna (kl. III a)

V miejsce – Jakub Hankus (kl. III a) i Julia Brączek (kl. II c).

A ponadto:

Weronika Chrabąszcz (kl. III b), Michał Bogucki (kl. II a), Patrycja Kowalska (kl. III b),

Oliwia Gołek (kl. I b), Martyna Jóźków (kl. II a), Jolanta Maszkowska (kl. III c), Julia

Bogucka (kl. II a), Gabriela Pasławska (kl. II b), Bartłomiej Robak (kl. I b), Dominik Brączek

(kl. I b) i Łukasz Białowąs (kl. II c).

Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Grażyna Ksiądzyna.

 

1 VI

XI Szkolny Konkurs „Wiedzy Literackiej dla miłośników literatury i języka polskiego” dla uczniów klas II.
Udział wzięło pięć 4–osobowych drużyn z klas II.
Wyniki:
I miejsce oraz uzyskanie miana „Pierwsza wśród miłośników literatury i języka polskiego”
drużyna z klasy II a: Martyna Jóźków, Dominika Borkowska, Martyna Delipacy i Julia Bogucka
II miejsce:
drużyna z klasy II c: Julia Brączek, Julia Dominikowska, Wiktoria Zajączkowska i Katarzyna Marecik
III miejsce:
drużyna z klasy II b: Julia Kowalczuk, Piotr Siwiec, Gabriela Pasławska i Miłosz Koliński
IV miejsce:
drużyna z klasy II c: Kajetan Kowal, Kacper Kowal, Paweł Makuła i Dawid Koczwara
V miejsce:
drużyna z klasy II c: Łukasz Białowąs, Kacper Rak i Dominika Dziki
Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Grażyna Ksiądzyna i Stefania Maćkowiak – Konieczna.

 




Maj 2016r.

Maj 2016

 

10 V

X Szkolny Konkurs Plastyczny „Projekt okładki na ulubioną książkę”.
Wyróżnionych zostało 12 uczniów z klas II – III.
Wyniki:
I miejsce: Marcelina Wach (kl. II a), Ewa Michalska (kl. II a) i Marta Kuś (kl. III b)
II miejsce: Martyna Jóźków (kl. II a), Julia Brączek (kl. II c) i Julia Kowalczuk (kl. II b)
III miejsce: Julia Bogucka (kl. II a), Katarzyna Świętoniowska (kl. III b) i Dawid Jahn (kl. II c)
Wyróżnienia: Barbara Garncarz (kl. II a), Dominika Borkowska (kl. II a) i Mikołaj Wilczęga (kl. II a).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Jolanta Birecka.

 


4 V

XVII Szkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej.
Udział wzięło 30 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
w kategorii klas pierwszych
I miejsce Klaudia Płonka (kl. I a) i Paweł Schie (kl. I b)
II miejsce Marcelina Białek (kl. I a) i Karolina Chudoba (kl. I a)
III miejsce Zuzanna Ślimak (kl. I a)
a ponadto: Klaudia Mazur (kl. I b), Sebastian Bongilaj (kl. I b), Wiktoria Biskup (kl. I b), Wojciech Dudzik (kl. I b), Natalia Ryłko (kl. I b)
w kategorii klas drugich
I miejsce
Ewa Michalska (kl. II a)
II miejsce Michał Bogucki (kl. II a)
III miejsce Piotr Siwiec (kl. II b)
a ponadto: Julia Brączek (kl. II c), Miłosz Koliński (kl. II b), Oliwier Masłowski (kl. II b) i Łukasz Białowąs (kl. II c)
w kategorii klas trzecich
I miejsce
Kamila Prochera (kl. III b)
II miejsce Paulina Puda (kl. III c)
III miejsce Katarzyna Świętoniowska (kl. III b)
a ponadto: Katarzyna Duda (kl. III c), Magdalena Maślanka (kl. III b), Oliwia Błażniak (kl. III a), Jakub Hankus (kl. III a), Kamil Trzuskowski (kl. III a), Marta Kuś (kl. III c), Szymon Gluza (kl. III a), Laura Wojciechowska (kl. III c), Wiktoria Rolka (kl. III c) i Dawid Fatla (kl. III c)
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Barbara Broda.




Kwiecień 2016 r.

Kwiecień 2016

 

14 IV

XII Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.
Udział wzięło 26 uczniów z klas I - III.
Wyniki:
I miejsce Julia Dominikowska (kl. II c)
II miejsce Aleksandra Gaik (kl. III a)
III miejsce Paweł Schie (kl. I b)
IV miejsce Kajetan Kowal (kl. II c) i Michał Bogucki (kl. II a)
IV miejsce Kinga Madalińska (kl. III b).
A ponadto:
Kamil Trzuskowski (kl. III a), Oliwia Błażniak (kl. III a), Małgorzata Majka (kl. II b), Ewa Michalska (kl. II a), Karolina Chudoba (kl. I a), Kamila Prochera (kl. III b), Wiktor Izbrecht (kl. III a), Dawid Fatla (kl. III c), Maciej Jurewicz (kl. III a), Zuzanna Ślimak (kl. I a), Jan Dudzik (kl. III b), Michał Włodarczyk (kl. III b), Katarzyna Duda (kl. III c), Wojciech Masłowski( (kl. III c), Tomasz Janczura (kl. III c), Dominik Krawiec (kl. III b), Miłosz Koliński (kl. II b), Oliwier Masłowski (kl. II b), Sylwester Rzucidło (kl. III c) i Sebastian Bongilaj (kl. I b).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Grażyna Białek.




Marzec 2016 r.

Marzec 2016

 

31 III

XVII Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii” w roku szkolnym 2015/2016.
Udział wzięło 27 uczniów z klas II – III.
Tytuł „Mistrza Ortografii” zdobyła Julia Bogucka (kl. II a).
Pozostałe wyniki:
II miejsce Kinga Madalińska (kl. III b)
III miejsce Ewa Michalska (kl. II a)
IV miejsce
Julia Dominikowska (kl. II c)
V miejsce Dominika Gwóźdź (kl. III a)
VI miejsce Michał Bogucki (kl. II a)
VII miejsce
Małgorzata Majka (kl. II b)
VIII miejsce Katarzyna Marecik (kl. II c)
IX miejsce Martyna Delipacy (kl. II a)
X miejsce Julia Czarnik (kl. III a).
A ponadto: Maciej Jurewicz (kl. III a), Weronika Chrabąszcz (kl. III b), Kamil Trzuskowski (kl. III a), Kamila Prochera (kl. III b), Kamila Czyżewska (kl. III a), Aleksandra Gaik (kl. III a), Julia Kowalczuk (kl. II b), Adam Marecik (kl. III a), Wiktor Izbrecht (kl. III a), Szymon Gluza (kl. III a), Piotr Siwiec (kl. II b), Magdalena Maślanka (kl. III b), Julia Brączek (kl. II c), Natalia Szyndrowska (kl. III b), Gabriela Birecka (kl. III b), Natan Naspiński (kl. II c) i Martyna Morżak (kl. III a).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Danuta Zaryczańska. 




Luty 2016 r.

Luty 2016

 

VI Szkolny Konkurs LITERACKIE WALENTYNKI.
Wyniki:
- w kategorii poezja
I miejsce
: Dominika Borkowska (kl. II a)
II miejsce: Natalia Szyndrowska (kl. III b)
- w kategorii proza
I miejsce
: Natalia Szyndrowska (kl. III b)
Organizator konkursu: Danuta Zaryczańska.

Grudzień 2015 r.

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

Grudzień 2015

 

22 XII

IV Szkolny Konkurs „Świąteczne ozdoby”.
Wyniki:
- w kategorii choinki
I miejsce:
Julia Dominikowska (kl. II c) i Kacper Rak (kl. II c)
II miejsce: Martyna Jóźków (kl. II a) i Magdalena Jasiak (kl. I b)    
III miejsce: Dominik Krawiec (kl. III b), Julia Brączek (kl. II c) i Weronika Duda (kl. III b)
- w kategorii bombki
I miejsce:
Kamila Prochera (kl. III b) i Ewa Michalska (kl. II a)
II miejsce: Katarzyna Świętoniowska (kl. III b)
III miejsce: Michał Włodarczyk (kl. III b)
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Jolanta Birecka.

Czerwiec 2015r.

Czerwiec 2015

15 VI

Szkolny konkurs na wiersz o treści ekologicznej”.
Wyniki:
 I miejsce – Kamil Trzuskowski (kl. II a).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Iwona Krawiec.

10 VI

Szkolny Konkurs Wiedzy „WYBIERAM ZDROWIE – NIE PALĘ”.
W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
 I miejsce – Kamil Trzuskowski (kl. II a)
II miejsce – Przemysław Gardas (kl. III a)
III miejsce – Katarzyna Świętoniowska (kl. II b), Szymon Gluza (kl. II a) i Marcin Urban (kl. III a)
A ponadto:
Roksana Nesterak (kl. I a), Natalia Śpiewla (kl. I a), Weronika Trzaskoma (kl. I a), Wanessa Rajmus (kl. II a), Gabriela Birecka (kl. II b), Magdalena Maślanka (kl. II b), Kamila Prochera (kl. II b), Adrian Tomasik (kl. II c) i Tomasz Urban (kl. III a)
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła uczennica z klasy II a Klaudia Najda pod kierunkiem Iwony Krawiec.

 

1 VI

X Szkolny Konkurs „Wiedzy Literackiej dla miłośników literatury i języka polskiego” dla klas II.
Udział wzięły 4 drużyny 4 – osobowe.
Wyniki:
I miejsce oraz uzyskanie miana „Pierwsza wśród miłośników literatury i języka polskiego”:
drużyna z klasy II c: Marta Kuś, Oliwia Pezdek, Katarzyna Duda i Wojciech Masłowski
II miejsce:
drużyna z klasy II b: Natalia Szyndrowska, Katarzyna Świętoniowska, Wiktoria Łuciów                i Michał Włodarczyk
III miejsce:

drużyna z klasy II a: Oliwia Błażniak, Dominika Gwóźdź, Kamil Trzuskowski i Jakub Hankus
IV miejsce:
drużyna z klasy II a: Aleksandra Gaik, Kamila czyżewska, Szymon Gluza i Maciej Jurewicz.
Konkurs przygotowały i zorganizowały Stefania Maćkowiak-Konieczna i Grażyna Ksiądzyna.

 

Maj 2015 r.

Maj 2015

28 V

IX Szkolny Konkurs Wiedzy o „Świętym Janie Pawle II – Papieżu-Polaku”.
W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
I miejsce
  Julia Dominikowska (kl. I c)
II miejsce Kajetan Kowal (kl. I c)
III miejsce Paulina Puda (kl. II c) i Gabriela Birecka (kl. II b)
IV miejsce Magdalena Maślanka (kl. II b) i Julia Brączek (kl. I c)
V miejsce Anna Jopek (kl. III c).
A ponadto:
Paweł Makuła (kl. I c), Kamila Prochera (kl. II b), Wanessa Rajmus (kl. II a), Klaudia Najda (kl. II a), Łukasz Klimczak (kl. III c), Weronika Cupek (kl. II a), Wojciech Szatanik (kl. III c), Patryk Steleblak (kl. III c) i Martyna Morżak (kl. II a).

Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Grażyna Ksiądzyna i Krystyna Włoch.


21 V

XI Szkolny Konkurs Wiedzy o Józefie Elsnerze.
W konkursie wzięło udział 6 uczniów z klas I – II.
Wyniki:
I miejsce
  Dominika Borkowska (I a)
II miejsce Jakub Hankus (II a)
III miejsce Barbara Garncarz (I a).
A ponadto:
Marta Kapica (kl. I b), Oliwia Błażniak (kl. II a) i Szymon Gluza (kl. II a).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Beata Garncarz.


15 V

XII Gimnazjalny Konkurs Wiedzy Ekologicznej.
W konkursie wzięło udział 23 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
I miejsce
– Tomasz Urban (kl. III a) i Kajetan Kowal (kl. I c)
II miejsce – Aleksandra Setla (kl. III b) i Marcin Urban (kl. III a)  
III miejsce – Ewa Michalska (kl. I a), Kinga Madalińska (kl. II b), Monika Świętoniowska (kl. III b) i Michał Bogucki (kl. I a)
IV miejsce – Julia Dominikowska (kl. I c) i Sylwester Rzucidło (kl. II c).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Iwona Krawiec.

12 V

IX Szkolny Konkurs „Projekt okładki na ulubioną książkę”.
I miejsce
– Kacper Kowal (kl. I c) i Monika Świętoniowska (kl. III b)
II miejsce – Oliwia Błażniak (kl. II a) i Kinga Madalińska (kl. II b)
III miejsce – Wiktoria Łuciów (kl. II b) i Wiktoria Zajączkowska (kl. I c).
Wyróżnienia – Kajetan Kowal (kl. I c), Julia Dominikowska (kl. I c) i Katarzyna Świętoniowska (kl. II b).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Jolanta Birecka.


6 V

IX Szkolny Konkurs „Moja pierwsza książka”..
Wyniki:
I miejsce Jakub Hankus (kl. II a)
II miejsce Klaudia Najda (kl. II a).
Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Krystyna Włoch i Beata Garncarz.

6 V

IX Szkolny Konkurs „Legenda o mojej miejscowości”.
Wyróżnienie
  Klaudia Najda (kl. II a).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Krystyna Włoch.

5 V

XI Szkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych.
Udział wzięło 8 uczniów z klas I i III.
Wyniki:
I miejsce Kajetan Kowal (kl. I c)
II miejsce Michał Bogucki (kl. I a)
III miejsce Julia Dominikowska (kl. I c)
IV miejsce Kamil Trzuskowski (kl. II a).
A ponadto: Rafał Chodyniecki (kl. III a) Maciej Jurewicz (kl. II a), Rafał Hudaszek (kl. III b   i Monika Świętoniowska (kl. III b).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Karolina Bil.

Kwiecień 2015 r.

Kwiecień 2015

10 IV

XVI Szkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej.
Udział wzięło 15 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
- w kategorii klas pierwszych
I miejsce Kajetan Kowalski (kl. I c)
II miejsce Michał Bogucki (kl. I a)
III miejsce Ewa Michalska (kl. I a)
a ponadto: Julia Brączek (kl. I c), Julia Bogucka (kl. I a), Martyna Jóźków (kl. I a) i Dominika Borkowska (kl. I a)
- w kategorii klas drugich
I miejsce
Dominika Gwóźdź (kl. II a)
II miejsce Oliwia Błażniak (kl. II a)
III miejsce Jakub Hankus (kl. II a)
a ponadto: Katarzyna Świętoniowska (kl. II b) i Dawid Fatla (kl. II c)
- w kategorii klas trzecich
I miejsce
Marcelina Broda (kl. III a)
II miejsce Katarzyna Bieńkowska (kl. III b)
III miejsce Aleksandra Setla (kl. II b)
a ponadto: Przemysław Gardas (kl. III a) i Tomasz Urban (kl. III a).
Organizator konkursu: Barbara Broda.

Marzec 2015 r.

 

18 III

XVI Szkolny Konkurs Ortograficzny o tytuł „Mistrza Ortografii” w roku szkolnym 2014/2015.
Udział wzięło 24 uczniów z klas I – III.
Tytuł „Mistrza Ortografii” zdobyła Katarzyna Bieńkowska (kl. III b).
Pozostałe wyniki:
II miejsce Dominika Gwóźdź (kl. II a)
III miejsce Ewa Michalska (kl. I a)
IV miejsce Katarzyna Duda (kl. II c)
V miejsce Kornelia Suchorab (kl. III a)
VI miejsce Kinga Madalińska (kl. II b)
VII miejsce Karolina Jasiak (kl. III b)
VIII miejsce Natalia Jara (kl. III b)
IX miejsce Marcelina Wach (kl. I a)
X miejsce Małgorzata Majka (kl. I b).
A ponadto: Magdalena Maślanka (kl. II b), Kamila Prochera (kl. II b), Aleksandra Gaik (kl. II a), Oliwia Pezdek (kl. II c), Natalia Szyndrowska (kl. II b), Piotr Siwiec (kl. I b), Kajetan Kowal (kl. I c), Julia Czarnik (kl. II a), Julia Kowalczuk (kl. I b), Weronika Trzaskoma (kl. I a), Paweł Makuła (kl. I c), Dawid Fatla (kl. II c), Julia Brączek (kl. I c) i Justyna Ułasewicz (kl. III a).
Organizator konkursu: Danuta Zaryczańska.

Luty 2015 r.

Luty 2015

 

24 II

V Szkolny Konkurs LITERACKIE WALENTYNKI.
Wyniki:
- w kategorii poezja
I miejsce
: Natalia Owsińska (kl. III b)  i Julia Dominikowska (kl. I c)
Organizator konkursu: Danuta Zaryczańska.

Grudzień 2014r.

15 XII

III Szkolny Konkurs „Świąteczne ozdoby”.
Wyniki:
- w kategorii choinki
I miejsce:
Katarzyna Pietruk (kl. III a), Julia Brączek (kl. I c), Roksana Nesterak (kl. I a)
II miejsce: Marcelina Broda (kl. III a), Julia Dominikowska (kl. I c), Kamila Gluza (kl. I a)    
III miejsce: Dominka Dziki (kl. I c), Szymon Gluza (kl. II a), Aleksandra Setla (kl. III b)
Wyróżnienia: Martyna Jóźków (kl. I a), Zuzanna Wierny (kl. III b), Justyna Ułasewicz (kl. III a), Klaudia Krawiec (kl. III b), Miłosz Koliński (kl. I b), Marcin Urban (kl. III a) i Katarzyna Świętoniowska (kl. II b).  
- w kategorii bombki
I miejsce:
Michał Bogucki (kl. I a), Tomasz Krząstek (kl. I b), Kacper Rak (kl. I c)
II miejsce: Kamila Prochera (kl. II b), Michał Pawłowski (kl. I c)
III miejsce: Dominik Giedyk (kl. I a), Weronika Trzaskoma (kl. I a)
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Jolanta Birecka.


1 XII

Szkolny Konkurs  Plastyczny propagujący idee Honorowego Krwiodawstwa.
Wyniki:
I miejsce – Katarzyna Świętoniowska (kl. II b)
II miejsce – Marcelina Broda (kl. III a).
Organizator konkursu: Zarząd Szkolnego Koła PCK, opiekun Iwona Krawiec.

 

Gimnazjum Publiczne Nr 2

im. Józefa Elsnera w Grodkowie

49-200 Grodków, ul. Mickiewicza 10

tel. (77) 415-54-34

  • Data aktualizacji: 2017-06-30 13:39:48
  • Licznik odwiedzin: 507968