Piątek, 15 grudzień 2017 
Imieniny:

Przeglądy artystyczne

ROK SZKOLNY 2016/2017

Maj 2017 r.

Maj 2017

 

23 V

XXIII Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej Szkół.
Organizator: Ośrodek Rekreacji i Kultury w Grodkowie.

Nasza szkoła zdobyła I miejsce w kategorii plastyka.
Zostały wystawione prace uczniów: Kacpra Kowala (kl. III c), Rafaeli Słodkowskiej (kl. III c), Martyny Jóźków (kl. III a), Marceliny Wach (kl. III a), Pawła Schie (kl. II b) i Wiktorii Guzik (kl. I a).
Przygotowała Jolanta Birecka.

 

 

 

Kwiecień 2017 r.

7 IV

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.
Organizator: Brzeski Dom Kultury.
Naszą szkołę w eliminacjach powiatowych reprezentowały dwie uczennice: Dominika Borkowska z klasy III a i Weronika Jagusz z klasy I b.
Wyniki:
- w kategorii recytacja
III miejsce -
Dominika Borkowska; uczennicę przygotowała Danuta Zaryczańska.

Marzec 2017 r.

Marzec 2017

 

14 III

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.
Dwie nasze uczennice: Dominika Borkowska z klasy III a i Weronika Jagusz z klasy I b wzięły udział w eliminacjach gminnych, których organizatorem był Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie:
- w kategorii recytacja
II miejsce -
Dominika Borkowska i zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych; uczennicę przygotowała Danuta Zaryczańska;
- w kategorii poezja śpiewana
II miejsce -
Weronika Jagusz i zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych.

 

Grudzień 2016 r.

14 XII

Konkurs Recytatorski Poezji Lwowskiej i Kresowej im. Mariana Hemara.
Organizator: Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich w Brzegu. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice.
Wyniki:
II miejsce Weronika Jagusz (kl. I b)

III miejsce Wiktoria Turkowyd (kl. I b).

Uczennice przygotowała Krystyna Włoch.

 

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Grudzień 2016

 

9 XII

Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej.
Organizator: Liceum Ogólnokształcące w Grodkowie.
Wyniki:
II miejsce: Dominika Borkowska (kl. III a)

III miejsce: Weronika Jagusz (kl. I b)
Wyróżnienia zdobyły: Martyna Jóźków (kl. III a), Julia Bogucka (kl. III a), Klaudia Świętoniowska (kl. I a) i Wiktoria Turkowyd (kl. I b).
Uczennice przygotowały: Danuta Zaryczańska i Krystyna Włoch.

 

Czerwiec 2016 r.

1 VI

Konkurs Fotograficzny 2016 „Moje miasto Grodków”.

Organizator: Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie.

Wyniki:

w kategorii ARCHITEKTURA:

I miejsce – Oliwia Błażniak (kl. III a)

w kategorii NATURA:

II miejsce – Dominika Gwóźdź (kl. III a)

wyróżnienie - Oliwia Błażniak (kl. III a).

Koordynator: Jolanta Birecka.

Kwiecień 2016 r.

Kwiecień 2016

 

22 IV

Konkurs Rysunkowy „Miasto, w którym żyję” (organizator: Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie.
Wyniki:
II miejsce Kacper Kowal (kl. II c)
wyróżnienie: Marta Stańco (kl. I b).
Koordynator: Jolanta Birecka.

 

Marzec 2016 r.

Marzec 2016

 

 

31 III

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.
Organizator: Brzeski Dom Kultury.
Naszą szkołę w eliminacjach powiatowych reprezentowała Dominika Borkowska z klasy II a, która zdobyła wyróżnienie w kategorii recytacja.
Uczennicę przygotowała Danuta Zaryczańska.


10 III

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.
Dwie nasze uczennice z klasy II a: Dominika Borkowska i Martyna Jóźków wzięły udział w eliminacjach gminnych, których organizatorem był Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie:
- w kategorii recytacja
III miejsce -
Dominika Borkowska (kl. II a) i zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych.
Uczennicę przygotowała Danuta Zaryczańska.

Grudzień 2015 r.

Grudzień 2015

 

4 XII

Konkurs Recytatorski Poezji księdza Jana Twardowskiego.
Organizator: Liceum Ogólnokształcące w Grodkowie.
Wyniki:
II miejsce: Paulina Puda (kl. III c).
Wyróżnienie zdobyła Klaudia Najda (kl. III a).
Uczniów przygotowała Krystyna Włoch.

 

Listopad 2015 r.

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

Listopad 2015

 

24 XI

Konkurs Plastyczny „Mój wymarzony zawód”.
Organizator: Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Grodkowie.
I miejsce: Kacper Kowal (kl. II c)
II miejsce: Aleksandra Gaik (kl. III a).
Koordynator: Jolanta Birecka.

 

Czerwiec 2015r.

Czerwiec 2015

 

6 VI

XXI Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej Szkół.
Organizator Ośrodek Rekreacji i Kultury w Grodkowie:
- w kategorii muzyka – zespół: chór szkolny – wyróżnienie
-  w kategorii muzyka – soliści: Julia Kowalczuk (kl. I b) – wyróżnienie.
Przygotowała Elżbieta Węgrzyn – Moroń.


Maj 2015 r.

Maj 2015

 

28 V

XXI Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej Szkół.
Organizator Ośrodek Rekreacji i Kultury w Grodkowie:
- w kategorii plastyka - I miejsce.
Zostały wystawione prace uczniów:

Kacper Kowal (kl. I c), Julia Czarnik (kl. II a), Dominika Gwóźdź (kl. II a), Aleksandra Gaik (kl. II a), Wiktoria Łuciów (kl. II b), Marcelina Broda (kl. III a), Ewa Wolniewicz (kl. III a) i Monika Świętoniowska (kl. III b).
Zostały przyznane cztery indywidualnie wyróżnienia dla: Marceliny Brody (kl. III a), Moniki Świętoniowskiej (kl. III b), Wiktorii Łuciów (kl. II b) i Kacpra Kowala (kl. I c).
Opiekun Jolanta Birecka.

Kwiecień 2015 r.

Kwiecień 2015

 

28 IV

Konkurs Rysunkowy „Miasto, w którym żyję” (organizator: Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie.
Zostały złożone prace czterech uczniów naszej szkoły. Wyniki:
I miejsce Kacper Kowal (kl. I c)
II miejsce Ewa Michalska (kl. I a)
wyróżnienie: Martyna Jóźków (kl. I a).
Koordynator: Jolanta Birecka.

 

18 IV

XIII Festiwal Piosenki Harcerskiej i Bajkowej w Brzegu.
Udział wzięli przedstawiciele drużyny harcerskiej 14DH „Zadyma”, którzy zaprezentowali się:
- w kategorii zespół, który wykonał dwie piosenki: jedną harcerską „Droga”, drugą z filmu Pocahontas „Kolorowy wiatr” – I miejsce;
- w kategorii solistka: Dominika Borkowska z klasy I a wykonała ‘Stokrotkę” - I miejsce.
Uczniów przygotowała Elżbieta Węgrzyn – Moroń.

 

Marzec 2015 r.

Marzec 2015

 

27 III

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.
Organizator: Brzeski Dom Kultury.
Naszą szkołę w eliminacjach powiatowych reprezentowała Dominika Borkowska z klasy I a.
Uczennicę przygotowała Danuta Zaryczańska.


12 III

Konkurs plastyczny „Polski Czerwony Krzyż – 95 lat nieprzerwanej działalności na rzecz człowieka”.
Organizator: Delegatura PCK w Grodkowie.
II miejsce Marcelina Broda (kl. III a).
Koordynator Iwona Krawiec.

10 III

Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.
Nasza uczennica wzięła udział  w eliminacjach gminnych, których organizatorem był Ośrodek Kultury i Rekreacji w Grodkowie:
- w kategorii recytacja
III miejsce -
Dominika Borkowska (kl. I a) i zakwalifikowała się do eliminacji powiatowych.
Uczennicę przygotowała Danuta Zaryczańska

Grudzień 2014r.

10 XII

Konkurs Recytatorski Poezji Lwowskiej i Kresowej.
Organizator: Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowych w Brzegu.
Wyróżnienie zdobyła Paulina Puda (kl. II c).
Uczennicę przygotowała Krystyna Włoch, opiekę podczas wyjazdu sprawowała Maria Zioła.

 

Listopad 2014r.

28 XI

Konkurs Plastyczny „Mój wymarzony zawód”.
Organizator: Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Grodkowie.
I miejsce: Marcelina Broda (kl. III a) i Kacper Kowal (kl. I c).
Koordynator: Jolanta Birecka.

 

Gimnazjum Publiczne Nr 2

im. Józefa Elsnera w Grodkowie

49-200 Grodków, ul. Mickiewicza 10

tel. (77) 415-54-34

  • Data aktualizacji: 2017-06-30 13:39:48
  • Licznik odwiedzin: 533744