Wtorek, 24 październik 2017 
Imieniny:

Osiągnięcia w roku szkolnym 2016/2017

Osiągniecia w roku szkolnym 2016/2017

 

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

1)      Biologiczny  - etap gminny: I, III i IV miejsce; etap wojewódzkiLAUREATKA (zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z przedmiotów przyrodniczych)

2)      Historyczny – etap gminny: I, III, IV i V miejsce

3)      Matematyczny - etap gminny: I i III miejsce

4)      Geograficzny - etap gminny: I , II i V miejsce

5)      Języka Angielskiego – etap gminny: I i II miejsce

6)      Polonistyczny - etap gminny: II, III, IV i V miejsce

7)      Języka Niemieckiego – etap gminny: I, III i IV miejsce

8)       Fizyczny - etap gminny: II i III miejsce

 

KONKURSY WIEDZY

1) Olimpiada Wieloprzedmiotowa „I Ty możesz zostać OMNIBUSEM”  -  etap powiatowy: I miejsce (w nagrodę wyjazd do Brukseli)

2) Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – etap gminny: I miejsce; etap powiatowy: III miejsce

3) Powiatowy Konkurs Historyczny „Powstanie nowożytnego świata – Europa i śwait od końca XV do XVII wieku” – I, II, V i VI miejsce

4) Gminny Konkurs „Z przeszłości i teraźniejszości Miasta i Gminy Grodków”: I i II miejsce

 

PRZEGLĄDY ARTYSTYCZNE

1) Ogólnopolski Konkurs Recytatorski  w kategorii recytacja – etap gminny: II miejsce i III miejsce w etapie powiatowym

2) Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej Szkół w kategorii plastyka – I miejsce
3)  Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Lwowskiej i Kresowej: II i III miejsce

4) Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Wisławy Szymborskiej: II i III miejsce
5) Gminny Konkurs Rysunkowy „Miasto, w którym żyję”: II i III miejsce

 

SPORT

1)      Unihokej dziewcząt – I miejsce w gminie, I miejsce w powiecie i IV miejsce półfinał wojewódzki

2)      Piłka ręczna dziewcząt – II miejsce w gminie i III miejsce w powiecie

3)      Piłka ręczna chłopców – II miejsce w gminie i IV miejsce w powiecie

4)      Piłka siatkowa chłopców – I miejsce w gminie i III miejsce w powiecie

5)      Piłka nożna dziewcząt – I miejsce w gminie

6)      Piłka siatkowa dziewcząt - II miejsce w gminie

7)      Piłka nożna chłopców - II miejsce w gminie

8)      Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców - II miejsce w gminie

9)      Piłka nożna halowa dziewcząt i chłopców - II miejsce w gminie

10)  Turniej Fustalu Dziewcząt o Puchar Kierownika OKiR - I miejsce

11)  Tenis stołowy w kategorii dziewcząt: I miejsce w gminie; w kategorii chłopców: I i III miejsce w gminie

12)  Tenis stołowy dziewcząt i chłopców w grze drużynowej – dwa I miejsca w gminie

13)   Badminton drużynowy w kategorii dziewcząt: II miejsce w gminie i III miejsce w powiecie

14)   Badminton drużynowy w kategorii chłopców: II miejsce w gminie i II miejsce w powiecie

 

 

 

 

 

 

 

Gimnazjum Publiczne Nr 2

im. Józefa Elsnera w Grodkowie

49-200 Grodków, ul. Mickiewicza 10

tel. (77) 415-54-34

  • Data aktualizacji: 2017-06-30 13:39:48
  • Licznik odwiedzin: 507950