Piątek, 15 grudzień 2017 
Imieniny:

Osiągnięcia w roku szkolnym 2015/2016

Osiągniecia w roku szkolnym 2015/2016

 

WOJEWÓDZKIE KONKURSY PRZEDMIOTOWE

1)      Polonistyczny - etap gminny: II i III miejsce; etap wojewódzkiLAUREATKA (zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z j. polskiego)

2)      Geograficzny - etap gminny: I , II i III miejsce

3)      Fizyczny - etap gminny: I miejsce

4)      Historyczny – etap gminny: II i III miejsce

5)      Języka Angielskiego – etap gminny: IV miejsce

6)      Biologiczny  - etap gminny: III i IV miejsce

 

KONKURSY WIEDZY

1) III Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża: etap rejonowy: I miejsce; etap okręgowy: I miejsce

2) Olimpiada Wieloprzedmiotowa „I Ty możesz zostać OMNIBUSEM”  -  etap powiatowy: I miejsce (w nagrodę wyjazd do Brukseli)

3) Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – etap gminny: I miejsce; drużyna zakwalifikowała się do etapu powiatowego

4) Turniej Wiedzy „Prawda o AIDS – przekaż ją dalej” – etap rejonowy: II i III miejsce; uczniowie zakwalifikowali się do etapu okręgowego i udział w etapie okręgowym

5) Powiatowy Konkurs Historyczny „Od pogaństwa do chrześcijaństwa – historia Polski za pierwszych Piastów” – V, VI, VII i IX miejsce

6) Gminny Konkurs „Z przeszłości i teraźniejszości Miasta i Gminy Grodków”: I i II miejsce

7) IV Turniej Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora zespołu Szkół Rolniczych CKP w Grodkowie: I i V miejsce

 

PRZEGLĄDY ARTYSTYCZNE

1) Ogólnopolski Konkurs Recytatorski  w kategorii recytacja – etap gminny: III miejsce i wyróżnienie w etapie powiatowym

2) Powiatowy Festiwal Twórczości Artystycznej Szkół w kategorii plastyka – II miejsce

3) Gminny Konkurs Recytatorski księdza Jana Twardowskiego: II miejsce i wyróżnienie

4) Gminny Konkurs Rysunkowy „Miasto, w którym żyję”: II miejsce i wyróżnienie

5) Gminny Konkurs Rysunkowy „Mój wymarzony zawód”: I i II miejsce

6) Gminny Konkurs Fotograficzny 2016 „Moje miasto Grodków” w kategorii Architektura: I miejsce, w kategorii Natura: I miejsce i wyróżnienie

 

 

SPORT

1)      Piłka ręczna dziewcząt – II miejsce w gminie, II miejsce w powiecie i III miejsce półfinał wojewódzki

2)      Piłka siatkowa dziewcząt - I miejsce w gminie i IV miejsce w powiecie

3)      Piłka koszykowa dziewcząt i chłopców - II miejsce w gminie

4)      Futsal dziewcząt - II miejsce w gminie

5)      Piłka ręczna chłopców – III miejsce w gminie

6)      Piłka siatkowa chłopców – III miejsce w gminie

7)      Futsal chłopców - III miejsce w gminie

8)      Piłka nożna dziewcząt – III miejsce w gminie

9)      Turniej Fustalu Dziewcząt o Puchar Kierownika OKiR - I miejsce

10)  Tenis stołowy w kategorii dziewcząt: I, II i III miejsce w gminie; w kategorii chłopców: I i III miejsce w gminie

11)  Tenis stołowy dziewcząt i chłopców w grze drużynowej – dwa I miejsca w gminie

Gimnazjum Publiczne Nr 2

im. Józefa Elsnera w Grodkowie

49-200 Grodków, ul. Mickiewicza 10

tel. (77) 415-54-34

  • Data aktualizacji: 2017-06-30 13:39:48
  • Licznik odwiedzin: 533774