Piątek, 15 grudzień 2017 
Imieniny:

Konkursy wiedzy

ROK SZKOLNY 2016/2017

Maj 2017 r.

Maj 2017

 

29 V

Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu.
Organizator: Zarząd Rejonowy i Wojewódzki PCK).
Naszą szkołę w etapie rejonowym reprezentowało trzech uczniów: Miłosz Czaniecki (kl. I a), Klaudia Świętoniowska (kl. I a) i Zuzanna Ślimak (kl. II a). Uczniów przygotowała Krystyna Włoch.

 

 

10 V

IV Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża dla Szkół Gimnazjalnych.
Naszą szkołę w etapie rejonowym reprezentowała drużyna w składzie: Ewa Michalska (kl. III a), Małgorzata Majka (kl. III b), Julia Dominikowska (kl. III c), Michał Bogucki (kl. III a) i Kajetan Kowal (kl. III c), która zajęła II miejsce. Uczniów przygotowała Agnieszka Zawada.

 

 

8 V

Gminny Konkurs „Z przeszłości i teraźniejszości Miasta i Gminy Grodków”.
Organizator: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Grodkowie. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny.
Wyniki:
I miejsce drużyna w składzie: Marcelina Białek (kl. II a), Alicja Gardas (kl. II a) i Klaudia Płonka (kl. II a). Uczniów przygotowała Krystyna Włoch.
II miejsce drużyna w składzie: Wiktoria Biskup (kl. II b), Klaudia Mazur (kl. II b) i Paweł Schie (kl. II b). Uczniów przygotowała Jadwiga Sikorska.

Kwiecień 2017 r.

Kwiecień 2017

25 IV

Konkurs Historyczny „Powstanie nowożytnego świata – Europa i świat od końca XV do XVII wieku”  - eliminacje powiatowe.
Organizator: I Liceum Ogólnokształcące w Brzegu pod patronatem Starosty Brzeskiego.
W konkursie wzięło udział 21 gimnazjalistów z 5 szkół gimnazjalnych z powiatu brzeskiego. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów: Kajetan Kowal z klasy III c, Ewa Michalska, Martyna Jóźków i Michał Bogucki z klasy III a.
Wyniki indywidualne:
I miejsce  - Kajetan Kowal (kl. III c)
II miejsce
– Ewa Michalska (kl. III a)
V miejsce
– Michał Bogucki (kl. III a)
VI miejsce – Martyna Jóźków (kl. III a).
Ponadto szkoła zdobyła I miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Uczniów przygotowywała Jadwiga Sikorska, a opiekę nad uczniami sprawowała Danuta Zaryczańska. 

 

22 IV

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Naszą szkołę w eliminacjach powiatowych reprezentowała drużyna w składzie: Kajetan Kowal (kl. III c), Julia Dominikowska (kl. III c) i Michał Bogucki (kl. III a), która zajęła III miejsce.
Uczniów przygotowała Genowefa Zacierka - Jóźków.

 

3 IV

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – eliminacje gminne.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Kajetan Kowal (kl. III c), Julia Dominikowska (kl. III c) i Michał Bogucki (kl. III a), która zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do etapu powiatowego.
Uczniów przygotowała Genowefa Zacierka - Jóźków.


3 IV

Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu - eliminacje szkolne.
Udział wzięło 13 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Krystyna Włoch.
Wyniki:
I miejsce – Klaudia Świętoniowska  (kl. I a)
II miejsce – Miłosz Czaniecki (kl. I a)
III miejsce – Zuzanna Ślimak (kl. II a)
IV miejsce – Dominika Borkowska (kl. III a), Martyna Starzyńska (kl. I a), Patryk Fabicki (kl. III b), Ewa Michalska (kl. III a)
a ponadto:
Oskar Brączek (kl. I a), Wiktoria Biskup  (kl. II b), Szymon Jurek (kl. I a), Miłosz Koliński (kl. III b), Julia Kowalczuk (kl. III b) i Klaudia Mazur (kl. II b).
Do etapu rejonowego zakwalifikowało się trzech uczniów: Klaudia Świętoniowska  (kl. I a), Miłosz Czaniecki (kl. I a) i Zuzanna Ślimak (kl. II a).

 

 

 

Kwiecień 2017 r.

Marzec 2017

 

10 III

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym – eliminacje szkolne.
Udział wzięło 12 uczniów klas I – III spośród których wyłoniono drużynę, która reprezentować będzie szkołę w eliminacjach gminnych:
Kajetan Kowal (kl. III c), Julia Dominikowska (kl. III c) i Michał Bogucki (kl. III a).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Genowefa Zacierka - Jóźków.

 

 

Grudzień 2016 r.

15 XII

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - eliminacje rejonowe.
Organizator: Zarząd Rejonowy i Wojewódzki PCK. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów.
Wyniki:
IV miejsce Miłosz Stefko (kl. III a)
V miejsce Zuzanna Ślimak  (kl. II a)
Uczniów przygotowała Małgorzata Dresler.

 

Grudzień 2016

 

9 XII

Olimpiada Wieloprzedmiotowa „I Ty możesz zostać OMNIBUSEM” - eliminacje powiatowe.
Organizator: Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Brzegu. Udział wzięło 27 uczniów z 9 gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów.
Wyniki:
I miejsce i tytuł „OMNIBUSA’2016” zdobył Kajetan Kowal (kl. III a). W nagrodę pojedzie do Brukseli.
Ponadto udział wzięli: Julia Kowalczuk (kl. III b) i Dawid Koczwara (kl. III c).
Uczniów przygotowała Danuta Zaryczańska.

 

 

 

Listopad 2016

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

Listopad 2016

 

23 XI

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – eliminacje szkolne..
Udział wzięło 26 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Małgorzata Dresler.
Wyniki:
I miejsce – Miłosz Stefko (kl. III a)
II miejsce – Zuzanna Ślimak (kl. II a)
III miejsce – Paweł Michalski (kl. II a), Martyna Delipacy (kl. III a) i Dominika Borkowska (kl. III a)
IV miejsce – Marcelina Wach (kl. III a), Miłosz Czaniecki (kl. I a) i Martyna Jóźków (kl. III a)
V miejsce – Wojciech Dudzik (kl. II b), Jakub Duda (kl. II a), Klaudia Mazur (kl. II b) i Maksymilian Śleboda (kl. II a)
VI miejsce – Klaudia Błaszczyk (kl. II a)
a ponadto:
Angelika Biss (kl. III b), Kamil Nesterak (kl. II a), Marta Kapica (kl. III b), Miłosz Koliński (kl. III b), Wiktoria Biskup (kl. II b), Agata Lenartowicz (kl. II a), Amelia Grzywnowicz (kl. II a), Marcelina Białek (kl. II a), Michał Bogucki (kl. III a), Klaudia Świętoniowska (kl. I a), Julia Kowalczuk (kl. III b), Emilia Maj (kl. II a) i Julia Dzierżypolska (kl. I b).
Do etapu rejonowego zakwalifikowało się dwóch uczniów: Miłosz Stefko (kl. III a) i Zuzanna Ślimak (kl. II a)

15 XI

Olimpiada Wieloprzedmiotowa „I Ty możesz zostać OMNIBUSEM” – eliminacje szkolne.
Udział wzięło 32 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Danuta Zaryczańska.
Wyniki:
I miejsce i tytuł Szkolnego OMNIBUSA 2016 zdobył – Kajetan Kowal (kl. III c)
II miejsce – Wiktoria Biskup (kl. II b)
III miejsce – Paweł Schie (kl. II b).
Organizatorem olimpiady jest Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Brzegu pod patronatem Burmistrza Brzegu.
Naszą szkołę zgodnie z regulaminem organizatorów w etapie powiatowym będą reprezentować uczniowie klas trzecich: Kajetan Kowal (kl. III c), Julia Kowalczuk (kl. III b)
i Dawid Koczwara (kl. III c).

Maj 2016.

Maj 2016

 

28 V

III Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża dla Szkół Gimnazjalnych.
Naszą szkołę w etapie okręgowym reprezentowała drużyna w składzie: Natalia Szyndrowska (kl. III b), Weronika Chrabąszcz (kl. III b), Katarzyna Duda (kl. III c), Wiktoria Łuciów (kl. III b), Magdalena Maślanka (kl. III b) i Laura Wojciechowska (kl. III c) zajęła I miejsce. Uczniów przygotował Jacek Mrożek.

 

 

Kwiecień 2016 r.

Kwiecień 2016

 

29 IV

III Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża dla Szkół Gimnazjalnych.
Naszą szkołę w etapie rejonowym reprezentowała drużyna w składzie: Natalia Szyndrowska (kl. III b), Weronika Chrabąszcz (kl. III b), Katarzyna Duda (kl. III c), Wiktoria Łuciów (kl. III b) i Laura Wojciechowska (kl. III c) zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do etapu okręgowego. Uczniów przygotował Jacek Mrożek, a opiekę sprawowała Krystyna Włoch.

 

29 IV

IV Turniej Pierwszej Pomocy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Grodkowie.
Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny:
- drużyna w składzie: Natalia Szyndrowska (kl. III b), Weronika Chrabąszcz (kl. III b), Katarzyna Duda (kl. III c), Wiktoria Łuciów (kl. III b) i Laura Wojciechowska (kl. III c) zajęła I miejsce.
- drużyna w składzie: Magdalena Maślanka (kl. III b), Kamila Prochera  (kl. III b), Paulina Puda (kl. III c), Kinga Madalińska (kl. III b) i Jolanta Maszkowska (kl. III c) zajęła V miejsce.
Uczniów przygotował Jacek Mrożek, a opiekę sprawowała Krystyna Włoch.

 

26 IV

Konkurs Historyczny „Od pogaństwa do chrześcijaństwa – historia Polski za pierwszych Piastów”  - eliminacje powiatowe.
Organizator: I Liceum Ogólnokształcące w Brzegu pod patronatem Starosty Brzeskiego.
W konkursie wzięło udział 31 gimnazjalistów z powiatu brzeskiego. Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów: Kajetan Kowal i Paweł Makuła z klasy II c, Ewa Michalska i Michał Bogucki z klasy II a.
Wyniki:
V miejsce  - Kajetan Kowal (kl. II c) – przygotowała Jadwiga Sikorska 
VI miejsce
  - Paweł Makuła (kl. II c) – przygotowała Jadwiga Sikorska 
VII miejsce – Ewa Michalska (kl. II a) - przygotowała Danuta Zaryczańska
IX miejsce
– Michał Bogucki (kl. II a) - przygotowała Danuta Zaryczańska.

 

25 IV

Gminny Konkurs „Z przeszłości i teraźniejszości Miasta i Gminy Grodków”.
Organizator: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Grodkowie. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Pierwsza w składzie: Dominika Borkowska (kl. II a), Kamila Gluza (kl. II a) i Marcelina Wach (kl. II a) zajęła I miejsce. Druga w składzie: Michał Bogucki (kl. II a), Piotr Siwiec (kl. II b) i Kajetan Kowal (kl. II c) zajęła II miejsce. Opiekunami drużyn były: Krystyna Włoch i Jadwiga Sikorska.


11 IV

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – eliminacje gminne.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Kinga Madalińska (kl. III b), Wojciech Masłowski (kl. III c) i Michał Bogucki (kl. II a), która zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do etapu powiatowego.
Uczniów przygotowała Genowefa Zacierka - Jóźków.

 

 

Marzec 2016 r.

Marzec 2016

 

16 III

Turniej Wiedzy „Prawda o AIDS – przekaż ją dalej”.
Organizatorem konkursu był Opolski Oddział Okręgowy PCK. Naszą szkołę w etapie okręgowym w Opolu reprezentowało dwóch uczniów z klasy III a: Kamila Czyżewska i Wiktor Izbrecht.
Uczniów przygotowała Iwona Krawiec, a opiekę sprawowała Krystyna Włoch.


10 III

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – eliminacje szkolne.
Udział wzięło 16 uczniów klas I – III spośród których wyłoniono drużynę, która reprezentować będzie szkołę w eliminacjach gminnych:
Kinga Madalińska (kl. III b), Wojciech Masłowski (kl. III c) i Michał Bogucki (kl. II a).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Genowefa Zacierka - Jóźków.

 

 

Grudzień 2015 r.

Grudzień 2015

 

16 XII

Turniej Wiedzy „Prawda o AIDS – przekaż ja dalej” - eliminacje rejonowe.
Organizator: Zarząd Rejonowy i Wojewódzki PCK. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów.
Wyniki:
II miejsce Kamila Czyżewska (kl. III a)
III miejsce Wiktor Izbrecht (kl. III a)
a ponadto: Natalia Szyndrowska (kl. III b).
Do eliminacji okręgowych zakwalifikowało się dwóch uczniów: Kamila Czyżewska (kl. III a) i Wiktor Izbrecht (kl. III a).
Uczniów przygotowała Iwona Krawiec.

16 XII

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - eliminacje rejonowe.
Organizator: Zarząd Rejonowy i Wojewódzki PCK. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Kinga Madalińska (kl. III b), Marta Kuś (kl. III c) i Adam Marecik (kl. III a).
Uczniów przygotowała Iwona Krawiec.

 


4 XII

Olimpiada Wieloprzedmiotowa „I Ty możesz zostać OMNIBUSEM” - eliminacje powiatowe.
Organizator: Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Brzegu. Udział wzięło 24 uczniów z 8 gimnazjów. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów.
Wyniki:
I miejsce i tytuł „OMNIBUSA’2015” zdobył Kamil Trzuskowski (kl. III a). W nagrodę pojedzie do Brukseli.
Ponadto udział wzięli: Kinga Madalińska (kl. III b) i Wiktor Izbrecht (kl. III a).
Uczniów przygotowała Danuta Zaryczańska.

 

Listopad 2015 r.

ROK SZKOLNY 2015/2016

 

Listopad 2015

 

24 XI

Turniej Wiedzy „Prawda o AIDS – przekaż ją dalej” - eliminacje szkolne.
Udział wzięło 15 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Iwona Krawiec.
Wyniki:
I miejsce – Natalia Szyndrowska (kl. III b) i Kamila Czyżewska (kl. III a)
II miejsce – Wiktor Izbrecht (kl. III a)
III miejsce – Wojciech Masłowski (kl. III c)
IV miejsce – Weronika Bargieł (kl. III b)
V miejsce – Maciej Jurewicz (kl. III a), Wiktoria Łuciów (kl. III b), Dawid Fatla (kl. III c), Kamil Trzuskowski (kl. III a)
a ponadto:
Kacper Rak (kl. II c), Klaudia Najda (kl. III a), Łukasz Białowąs (kl. II c), Wojciech Dudzik (kl. I b), Klaudia Mazur (kl. I b) i Natan Naspiński(kl .II c).
Do etapu rejonowego zakwalifikowało się trzech uczniów: Natalia Szyndrowska (kl. III b), Kamila Czyżewska (kl. III a) i Wiktor Izbrecht (kl. III a).

20 XI

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – eliminacje szkolne. Udział wzięło 30 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Iwona Krawiec.
Wyniki:
I miejsce – Marta Kuś (kl. III c) i Adam Marecik (kl. III a)
II miejsce – Kinga Madalińska (kl. III b)
III miejsce – Magdalena Maślanka (kl. III b)
IV miejsce – Katarzyna Świętoniowska (kl. III b), Jolanta Maszkowska (kl. III c), Wiktor Izbrecht (kl. III a), Kamil Trzuskowski (kl. III a), Sylwester Rzucidło (kl. III c)
V miejsce – Kamila Prochera (kl. III b), Miłosz Koliński (kl. II b)
VI miejsce – Kamila Czyżewska (kl. III a), Zuzanna Ślimak (kl. I a), Paulina Puda (kl. III c), Wojciech Masłowski (kl. III c), Wiktoria Biskup (kl. I b)
a ponadto:
Dominika Gwóźdź (kl. III a), Aleksandra Gaik (kl. III a), Oliwia Błażniak (kl. III a), Wiktoria Łuciów  (kl. III b), Karolina Chudoba (kl. I a), Natalia Szyndrowska (kl. III b), Dawid Fatla (kl. III c), Wojciech Dudzik (kl. I b), Oliwia Pezdek (kl. III c), Katarzyna Duda (kl. III c), Wiktoria Rolka (kl. III c), Maciej Jurewicz (kl. III a), Martyna Morżak (kl. III a) i Laura Wojciechowska (kl. III c).
Do etapu rejonowego zakwalifikowało się trzech uczniów: Marta Kuś (kl. III c), Adam Marecik (kl. III a) i Kinga Madalińska (kl. III b).

 

16 XI

Olimpiada Wieloprzedmiotowa „I Ty możesz zostać OMNIBUSEM” – eliminacje szkolne.
Udział wzięło 26 uczniów klas II – III, zorganizowała i przeprowadziła Danuta Zaryczańska.
Wyniki:
I miejsce i tytuł Szkolnego OMNIBUSA 2015 zdobyła – Julia Dominikowska (kl. II c)
II miejsce – Kamil Trzuskowski (kl. III a)
III miejsce – Julia Kowalczuk (kl. II b)
IV miejsce – Michał Bogucki (kl. II a)
V miejsce – Miłosz Koliński (kl. II b)
VI miejsce – Kinga Madalińska (kl. III b) i Wiktor Izbrecht (kl. III a).
Organizatorem olimpiady jest Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Brzegu pod patronatem Burmistrza Brzegu.
Naszą szkołę zgodnie z regulaminem organizatorów w etapie powiatowym będą reprezentować uczniowie klas trzecich: Kamil Trzuskowski, Kinga Madalińska (kl. III b) i Wiktor Izbrecht (kl. III a).

Maj 2015 r.

Maj 2015

 

 

23 V

II Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża dla Szkół Gimnazjalnych.
Naszą szkołę w etapie okręgowym reprezentowała drużyna w składzie: Marcin Urban (kl. III a), Karolina Jasiak (kl. III b), Aleksandra Setla (kl. III b), Marcelina Broda (kl. III a) i Kamil Iwanicki (kl. III a) zajęła I miejsce. Uczniów przygotował Jacek Mrożek, a opiekę sprawowała Krystyna Włoch.


19 V

Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu – eliminacje rejonowe.
Organizator: Zarząd Rejonowy i Wojewódzki PCK.
Wyniki:
III miejsce – Magda Górnik (kl. III c)
VII miejsce – Natalia Szyndrowska (kl. II b).
Uczniów przygotowała Iwona Krawiec.

Kwiecień 2015 r.

Kwiecień 2015

28 IV

Gminny Konkurs „Z przeszłości i teraźniejszości Miasta i Gminy Grodków”.
Organizator: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Grodkowie. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Julia Bogucka (kl. I a), Martyna Jóźków (kl. I a) i Ewa Michalska (kl. I a), która zajęła II miejsce. Uczniów przygotowała Beata Garncarz.


25 IV

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Naszą szkołę w eliminacjach powiatowych reprezentowała drużyna w składzie: Łukasz Dominikowski (kl. III b), Kinga Madalińska (kl. II b) i Marcelina Broda (kl. III a), która zajęła II miejsce.
Uczniów przygotowała Genowefa Zacierka - Jóźków.



 

 

Marzec 2015 r.

Marzec 2015

 

31 III

Wojewódzki Konkurs Techniczny eliminacje szkolne.
Udział wzięło 3 uczniów klas II – III.
Wyniki:
I miejsce – Martyna Sinkowska (kl. III b)
II miejsce – Klaudia Kwiatkowska (kl. III c)
III miejsce – Katarzyna Świętoniowska (kl. II b).
Do eliminacji gminnych zakwalifikowały się dwie uczennice: Martyna Sinkowska (kl. III b i Klaudia Kwiatkowska (kl. III c).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Genowefa Zacierka - Jóźków.

30 III

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – eliminacje gminne.
Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Łukasz Dominikowski (kl. III b), Kinga Madalińska (kl. II b) i Marcelina Broda (kl. III a), która zajęła I miejsce i zakwalifikowała się do etapu powiatowego.
Uczniów przygotowała Genowefa Zacierka - Jóźków.


23 III

Okręgowa Olimpiada Wiedzy o Czerwonym Krzyżu  - eliminacje szkolne.
Udział wzięło 18 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Iwona Krawiec.
Wyniki:
I miejsce – Natalia Szyndrowska (kl. II b) i Magda Górnik (kl. III c)
II miejsce – Wojciech Szatanik (kl. III c)
III miejsce – Magdalena Maślanka (kl. II b)
IV miejsce – Katarzyna Świętoniowska (kl. II b), Monika Świętoniowska (kl. III b) i Klaudia Kwiatkowska (kl. III c)
V miejsce – Natalia Owsińska (kl. III b), Kinga Madalińska (kl. II b) i Karolina Jasiak (kl. IIII b).
Do etapu rejonowego zakwalifikowały się dwie uczennice: Natalia Szyndrowska (kl. II b) i Magda Górnik (kl. III c).

20 III

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK - eliminacje okręgowe.
Naszą szkołę w Opolu reprezentował jedna uczennica:
Magda Górnik (kl. III c), która zdobyła VI miejsce w województwie.
Opiekunem uczennicy jest Iwona Krawiec.

 


10 III

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – eliminacje szkolne.
Udział wzięło 11 uczniów klas I – III spośród których wyłoniono drużynę, która reprezentować będzie szkołę w eliminacjach gminnych:
Łukasz Dominikowski (kl. III b), Kinga Madalińska (kl. II b) i Marcelina Broda (kl. III a).
A ponadto udział wzięli: Natalia Owsińska (kl. III b), Kamil Iwanicki (kl. III a), Katarzyna Pietruk (kl. III a), Paulina Puda (kl. II c), Tomasz Urban (kl. III a), Łukasz Klimczak (kl. III c), Dawid Grzybowski (kl. III c) i Jakub Hankus (kl. II a). 
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Genowefa Zacierka - Jóźków.

Grudzień 2014r.

17 XII

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – eliminacje rejonowe.
Organizator: Zarząd Rejonowy i Wojewódzki PCK. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów.
Wyniki:
I miejsce Magda Górnik (kl. III a)
II miejsce Wiktoria Rolka (kl. II c)
Do eliminacji okręgowych zakwalifikowała się jedna uczennica: Magda Górnik (kl. III a).
Uczniów przygotowała Iwona Krawiec.

Listopad 2014 r.

 

24 XI

Olimpiada Wieloprzedmiotowa „I Ty możesz zostać OMNIBUSEM” – eliminacje szkolne.
Udział wzięło 24 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Danuta Zaryczańska.
Wyniki:
I miejsce i tytuł Szkolnego OMNIBUSA 2014 zdobył – Kamil Trzuskowski (kl. II a)
II miejsce – Katarzyna Bieńkowska (kl. III b)
III miejsce – Wojciech Masłowski (kl. II c)
IV miejsce – Tomasz Urban (kl. III a) i Dawid Grzybowski (kl. III c)
Organizator: Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Brzegu pod patronatem Burmistrza Brzegu.
Naszą szkołę zgodnie z regulaminem organizatorów etapu powiatowego będą reprezentować uczniowie klas trzecich: Katarzyna Bieńkowska,  Tomasz Urban i Dawid Grzybowski.

21 XI

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK – eliminacje szkolne.. Udział wzięło 24 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Iwona Krawiec.
Wyniki:
I miejsce – Magda Górnik (kl. III c)
II miejsce – Dominika Curyl (kl. III c), Wiktoria Rolka (kl. II c), Paulina Puda (kl. II c) i Michał Ukleja (kl. III c)
III miejsce – Kajetan Kowal (kl. I c), Klaudia Kwiatkowska (kl. III c) i Wojciech Szatanik (kl. III c).
Do etapu rejonowego zakwalifikowała się jedna uczennica: Magda Górnik (kl. III c).

Gimnazjum Publiczne Nr 2

im. Józefa Elsnera w Grodkowie

49-200 Grodków, ul. Mickiewicza 10

tel. (77) 415-54-34

  • Data aktualizacji: 2017-06-30 13:39:48
  • Licznik odwiedzin: 533724