Wtorek, 24 październik 2017 
Imieniny:

Konkursy przedmiotowe

ROK SZKOLNY 2016/2017

Marzec 2017 r.

MARZEC 2017

3 III

Wojewódzki Konkurs Biologiczny - eliminacje wojewódzkie.
Naszą szkołę reprezentowała jedna uczennica z klasy III c; Julia Dominikowska i zdobyła miano laureata (zwolniona z egzaminu gimnazjalnego z zakresu przedmiotów przyrodniczych).
Opiekun uczennicy: Barbara Kabaj.

 

Styczeń 2017 r.

STYCZEŃ 2017

31 I

Wojewódzki Konkurs Geograficzny - eliminacje gminne.
Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów: Kajetan Kowal (kl. III c), Julia Dominikowska (kl. III c), Piotr Siwiec (kl. III b), Michał Bogucki (kl. III a), Paweł Schie (kl. II b) i Miłosz Czaniecki (kl. I a).
Wyniki naszych uczniów:
I miejsce – Kajetan Kowal (kl. III c)
II miejsce – Piotr Siwiec (kl. III b)
V miejsce – Michał Bogucki (kl. III a).
Opiekun uczniów: Grażyna Ksiądzyna.

 

25 I

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - eliminacje gminne.
Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów; Michał Bogucki (kl. III a), Piotr Siwiec (kl. III b) i Karolina Chudoba (kl. II a).
Wyniki naszych uczniów:
I miejsce – Karolina Chudoba (kl. II a) – opiekun Barbara Broda

III miejsce – Michał Bogucki (kl. III a) – opiekun Barbara Broda.

24 I

Wojewódzki Konkurs Biologiczny - eliminacje gminne.
Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Julia Dominikowska (kl. III c), Ewa Michalska (kl. III a) i Michał Bogucki (kl. III a).
Wyniki naszych uczniów:
I miejsce – Julia Dominikowska (kl. III c)
III miejsce – Ewa Michalska (kl. III a)
IV miejsce – Michał Bogucki (kl. III a).
Do eliminacji wojewódzkich zakwalifikowała się Julia Dominikowska (kl. III c).
Opiekun uczniów: Barbara Kabaj.


20 I

Wojewódzki Konkurs Fizyczny - eliminacje gminne.
Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Kajetan Kowal (kl. III c), Martyna Jóźków (kl. III a) i Ewa Michalska (kl. III a).
Wyniki naszych uczniów:
II miejsce – Kajetan Kowal (kl. III c)
III miejsce – Martyna Jóźków (kl. III a) i Ewa Michalska (kl. III a).
Opiekun uczniów: Genowefa Zacierka-Jóźków.

19 I

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego - eliminacje gminne.
Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów: Michał Bogucki (kl. III a), Marcelina Białek (kl. II a) i Paweł Schie (kl. II b).
Wyniki naszych uczniów:
I miejsce – Michał Bogucki (kl. III a)
III miejsce – Marcelina Białek (kl. II a)
IV miejsce – Paweł Schie (kl. II b).

 

18 I

Wojewódzki Konkurs Historyczny - eliminacje gminne.
Naszą szkołę reprezentowało sześciu uczniów: Kajetan Kowal (kl. III c), Michał Bogucki (kl. III a), Martyna Jóźków (kl. III a), Piotr Siwiec (kl. III b), Klaudia Płonka (kl. II a) i Miłosz Czaniecki (kl. I a).
Wyniki naszych uczniów:
I miejsce – Kajetan Kowal (kl. III c) – opiekun Jadwiga Sikorska
III miejsce – Klaudia Płonka (kl. II a) – opiekun Jadwiga Sikorska
IV miejsce – Michał Bogucki (kl. III a) – opiekun Danuta Zaryczańska
V miejsce
– Piotr Siwiec (kl. III b)  – opiekun Jadwiga Sikorska.

17 I

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny - eliminacje gminne.
Naszą szkołę reprezentowało pięciu uczniów: Julia Bogucka (kl. III a), Michał Bogucki (kl. III a), Paweł Schie (kl. II b), Karolina Chudoba (kl. II a) i Julia Jagielska (kl. I a).
Wyniki naszych uczniów:
Wyniki naszych uczniów:
II miejsce – Julia Bogucka (kl. III a) – opiekun Danuta Zaryczańska
III miejsce – Michał Bogucki (kl. III a) – opiekun Danuta Zaryczańska
IV miejsce – Julia Jagielska (kl. I a) – opiekun Grażyna Ksiądzyna
V miejsce – Paweł Schie (kl. II b) i Karolina Chudoba (kl. II a)  – opiekun Stefania Maćkowiak-Konieczna.

 


13 I

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - eliminacje gminne.
Naszą szkołę reprezentowało czterech uczniów: Julia Dominikowska (kl. III c), Michał Bogucki (kl. III a), Kajetan Kowal (kl. III c) i Paweł Schie (kl. II b).
Wyniki naszych uczniów:
I miejsce – Julia Dominikowska (kl. III c)
II miejsce – Michał Bogucki (kl. III a).
Opiekun uczniów: Grażyna Białek.

Listopad 2016

Listopad 2016 r.


14 XI

Wojewódzki Konkurs Biologiczny - eliminacje szkolne.
Eliminacje szkolne. Udział wzięło 19 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Barbara Kabaj.
Wyniki:
I miejsce – Julia Dominikowska (kl. III c)
II miejsce – Ewa Michalska (kl. III a) i Michał Bogucki (kl. III a)
III miejsce – Miłosz Czaniecki (kl. I a)
IV miejsce –  Karolina Chudoba (kl. II a) i Tomasz Gaik (kl. II b)
V miejsce – Klaudia Płonka (kl. II a) i Piotr Siwiec (kl. III b)
a ponadto:
Emilia Maj (kl. II a), Marta Włoch (kl. I a), Marcelina Białek (kl. II a), Julia Brączek (kl. III c), Wiktoria Duś (kl. II a), Maciej Grzybowski (kl. I a), Mateusz Miłuch (kl. I b), Dagmara Łyczek (kl. I a), Dawid Bandrowski (kl. I a), Szymon Jurek (kl. I a) i Klaudia Świętoniowska (kl. I a).
Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się trzech uczniów: Julia Dominikowska (kl. III c), Ewa Michalska (kl. III a) i Michał Bogucki (kl. III a).


14 XI

Wojewódzki Konkurs Historyczny - eliminacje szkolne.
Eliminacje szkolne. Udział wzięło 12 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Jadwiga Sikorska.
Wyniki:
I miejsce – Kajetan Kowal (kl. III c)
II miejsce – Michał Bogucki (kl. III a)
III miejsce – Klaudia Płonka (kl. II a)
IV miejsce –  Paweł Makuła (kl. III c)
V miejsce – Miłosz Czaniecki (kl. I a)
VI miejsce – Piotr Siwiec (kl. III b)
VII miejsce – Martyna Jóźków (kl. III a)
a ponadto:
Ewa Michalska (kl. III a), Oliwier Masłowski (kl. III b), Dominika Borkowska (kl. III a), Tomasz Gaik (kl. II b) i Jakub Strzałka (kl. II b).
Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się siedmiu uczniów: Kajetan Kowal (kl. III c), Michał Bogucki (kl. III a), Klaudia Płonka (kl. II a), Paweł Makuła (kl. III c), Miłosz Czaniecki (kl. I a), Piotr Siwiec (kl. III b) i Martyna Jóźków (kl. III a).


14 XI

Wojewódzki Konkurs Geograficzny - eliminacje szkolne.
Eliminacje szkolne. Udział wzięło 24 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Grażyna Ksiądzyna.
Wyniki:
I miejsce – Julia Dominikowska (kl. III c)
II miejsce – Kajetan Kowal (kl. III c)
III miejsce – Michał Bogucki (kl. III a) i Piotr Siwiec (kl. III b)
IV miejsce – Miłosz Czaniecki (kl. I a)
V miejsce – Paweł Schie (kl. II b)
VI miejsce – Julia Brączek (kl. III c)
VII miejsce – Paweł Makuła (kl. III c)
VIII miejsce – Ewa Michalska (kl. III a)
IX miejsce – Julia Bogucka (kl. III a)
X miejsce – Wiktoria Biskup (kl. II b)
a ponadto:
Zuzanna Ślimak (kl. II a), Klaudia Mazur (kl. II b), Dominika Borkowska (kl. III a), Maciej Grzybowski (kl. I a), Wojciech Dudzik (kl. II b), Agnieszka Próchnicka (kl. II b), Tomasz Gaik (kl. II b), Dawid Bandrowski (kl. I a), Marta Stańco (kl. II b), Dominik Brączek (kl. II b), Natalia Ryłko (kl. II b), Oliwia Gołek (kl. II b) i Magdalena Jasiak(kl. II b).
Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się sześciu uczniów: Julia Dominikowska (kl. III c), Kajetan Kowal (kl. III c), Michał Bogucki (kl. III a), Piotr Siwiec (kl. II b), Miłosz Czaniecki (kl. I a) i Paweł Schie (kl. II b). 

9 XI

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego - eliminacje szkolne.
Udział wzięło 8 uczniów klas II – III, zorganizowała i przeprowadziła Grażyna Białek.
Wyniki:
I miejsce – Julia Dominikowska (kl. III c)
II miejsce – Michał Bogucki (kl. III a)
III miejsce – Paweł Schie (kl. II b)
IV miejsce – Kajetan Kowal (kl. III c)
a ponadto:
Julia Brączek (kl. III c), Piotr Siwiec (kl. III b), Klaudia Płonka (kl. II a) i Zuzanna Ślimak (kl. II a)
Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się czterech uczniów: Julia Dominikowska (kl. III c), Michał Bogucki (kl. III a), Paweł Schie (kl. II b) i Kajetan Kowal (kl. III c).

8 XI

Wojewódzki Konkurs Matematyczny - eliminacje szkolne.
Udział wzięło 11 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Barbara Broda.
Wyniki:
I miejsce – Karolina Chudoba (kl. II a)
II miejsce – Michał Bogucki (kl. III a)
III miejsce – Julia Dominikowska (kl. III c)
IV miejsce – Piotr Siwiec (kl. III b)
a ponadto:
Paweł Schie (kl. II b), Kajetan Kowal (kl. III c), Dominika Bieńkowska (kl. I a), Miłosz Czaniecki (kl. I a), Adam Kowalczyk (kl. I a), Wiktoria Biskup (kl. II b) i Klaudia Świętoniowska (kl. I a).
Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się czterech uczniów: Karolina Chudoba (kl. II a), Michał Bogucki (kl. III a), Julia Dominikowska (kl. III c) i Piotr Siwiec (kl. III b).

7 XI

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego - eliminacje szkolne.
Udział wzięło 10 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Małgorzata Dresler.
Wyniki:
I miejsce – Marcelina Białek (kl. II a)
II miejsce – Michał Bogucki (kl. III a)
III miejsce – Paweł Schie (kl. II b)
IV miejsce – Ewa Michalska (kl. III a) i Klaudia Płonka (kl. II a)
V miejsce – Zuzanna Ślimak (kl. II a)
a ponadto:
Marek Gaik (kl. I b), Klaudia Mazur (kl. II b), Wiktoria Biskup (kl. II b) i Emilia Maj (kl. II a).  
Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się trzech uczniów: Marcelina Białek (kl. II a), Michał Bogucki (kl. III a) i Paweł Schie (kl. II b).
Konkurs zorganizowała Małgorzata Dresler.

4 XI

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny– eliminacje szkolne.
Udział wzięło 16 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Danuta Zaryczańska.
Wyniki:
I miejsce – Michał Bogucki (kl. III a)
II miejsce – Karolina Chałupka (kl. II a)
III miejsce – Julia Bogucka (kl. III a)
IV miejsce – Julia Jagielska (kl. I a) i Paweł Schie (kl. II b)
V miejsce – Miłosz Czaniecki (kl. I a)
VI miejsce – Martyna Delipacy (kl. III a)
VII miejsce – Julia Pawelec (kl. II b) i Ewa Michalska (kl. III a)
a ponadto:
Dominika Borkowska (kl. III a), Piotr Siwiec (kl. III b), Marcelina Białek (kl. II a), Wiktoria Turkowyd (kl. I b), Weronika Sieczkowska (kl. I b), Klaudia Świętoniowska (kl. I a) i Zuzanna Ślimak (kl. II a).  
Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się pięciu uczniów: Michał Bogucki (kl. III a), Karolina Chałupka (kl. II a), Julia Bogucka (kl. III a), Julia Jagielska (kl. I a) i Paweł Schie (kl. II b).

Październik 2016

ROK SZKOLNY 2016/2017

Październik 2016 r.

 

26 X

Wojewódzki Konkurs Fizyczny – eliminacje szkolne.
Udział wzięło 8 uczniów z klas III, zorganizowała i przeprowadziła Genowefa Zacierka-Jóźków.
Wyniki:
I miejsce – Kajetan Kowal (kl. III a), Ewa Michalska (kl. III a) i Martyna Jóźków (kl. III a)
II miejsce – Julia Dominikowska (kl. III c) i Katarzyna Marecik (kl. III c) 
III miejsce – Paweł Makuła (kl. III c)
a ponadto:
Julia Brączek (kl. III c) i Piotr Siwiec (kl. III b).   
Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się trzech uczniów: Kajetan Kowal (kl. III a), Ewa Michalska (kl. III a) i Martyna Jóźków (kl. III a).

Październik 2015 r.

ROK SZKOLNY 2015/2016

Październik 2015 r.

 

28 X

Wojewódzki Konkurs Matematyczny – eliminacje szkolne.
Udział wzięło 12 uczniów klas I – III, zorganizowała i przeprowadziła Barbara Broda.
Wyniki:
I miejsce – Piotr Siwiec  (kl. II b)
II miejsce – Michał Bogucki (kl. II a)
III miejsce – Katarzyna Duda (kl. III b)
IV miejsce – Julia Dominikowska (kl. II c)
V miejsce – Kinga Madalińska (kl. III b) i Karolina Chudoba (kl. I a)
a ponadto: Paweł Schie (kl. I b), Magdalena Maślanka (kl. III b), Marta Kuś (kl. III c), Julia Brączek (kl. II c), Kamila Prochera (kl. III b) i Łukasz Białowąs (kl. II c).

 

 

 

Gimnazjum Publiczne Nr 2

im. Józefa Elsnera w Grodkowie

49-200 Grodków, ul. Mickiewicza 10

tel. (77) 415-54-34

  • Data aktualizacji: 2017-06-30 13:39:48
  • Licznik odwiedzin: 507962