Środa, 26 listopad 2014 
Imieniny:

Gimnazjum Publiczne Nr 2
im. Józefa Elsnera w Grodkowie

 

49-200 Grodków ul. Mickiewicza 10 tel. (77) 415-54-34

e-mail: g2grodkow@wodip.opole.pl


Listopad 2014 r.

19 XI

Wojewódzki Konkurs Fizyczny.
Eliminacje szkolne. Udział wzięło 6 uczennic z klas III.
Wyniki:
I miejsce – Marcelina Broda (kl. III a) i Katarzyna Pietruk (kl. III a)

II miejsce – Aleksandra Setla (kl. III b) i Katarzyna Bieńkowska (kl. III b)
III miejsce – Martyna Sinkowska (kl. III b)
IV miejsce – Maryna Borecka (kl. III b). 
Do eliminacji gminnych zakwalifikowały się cztery uczennice: Marcelina Broda (kl. III a), Katarzyna Pietruk (kl. III a), Aleksandra Setla (kl. III b) i Katarzyna Bieńkowska (kl. III b)
Konkurs zorganizowała Genowefa Zacierka - Jóźków.
Pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców i uczestników wykonał Krzysztof Pędziwiatr.

18 XI

Spotkania wychowawców klas z rodzicami.
W klasowych spotkaniach uczestniczyło 119 rodziców, co stanowi 66,5% ogółu.

 

18 XI

Wycieczka uczniów do Wrocławia.
W programie wycieczki Politechnika Wrocławska: zasady rekrutacji, kierunki studiów, organizacja życia studenckiego. W wycieczce udział wzięło 20 uczniów z klas: III a, III b i III c. Wyjazd został zorganizowany w ramach realizacji projektu „W pogoni za sukcesem”. Opiekunowie: Krystyna Włoch i Grażyna Białek.


17 XI

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Program artystyczny przygotowali i zaprezentowali uczniowie klasy I a pod kierunkiem wychowawcy klasy Danuty Zaryczańskiej; oprawa muzyczna – chór szkolny pod dyrygenturą opiekuna – Elżbiety Węgrzyn – Moroń; oprawa plastyczna pod kierunkiem Jolanty Bireckej i Marii Zioły.

 

15 XI

Apel dla uczniów klas I

Ogólne wyniki diagnozy wstępnej uczniów w części polonistycznej i matematycznej.

 

13 XI

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego.
Eliminacje szkolne. Udział wzięło 16 uczniów klas I – III.
Wyniki:
I miejsce – Rafał Chodyniecki (kl. III a)
II miejsce – Magda Górnik (kl. III c)
III miejsce – Michał Bogucki (kl. I a)
IV miejsce – Julia Bogucka (kl. I a) i Wojciech Szatanik (kl. III c) 
V miejsce – Małgorzata Majka (kl. I b)
VI miejsce - Marcelina Broda (kl. III a) i Rafał Hudaszek (kl. III b)
a ponadto:
Marcin Urban (kl. III a), Katarzyna Bieńkowska (kl. III b), Piotr Siwiec (kl. I b), Dawid Fatla (kl. II c), Łukasz Dominikowski (kl. III b), Sylwester Rzucidło (kl. II c), Wojciech Masłowski (kl. II c) i Karolina Jasiak (kl. III b).
Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się trzech uczniów: Rafał Chodyniecki (kl. III a), Magda Górnik (kl. III c) i Michał Bogucki (kl. I a)
Konkurs zorganizowała Grażyna Białek.
Pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców i uczestników wykonał Krzysztof Pędziwiatr.

11 XI

Udział pocztu sztandarowego szkoły w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości – uczestnictwo we Mszy Św. w kościele parafialnym, przejście pod pomnik Nieznanego Żołnierza.
Skład pocztu: chorąży – Marcin Urban (kl. III a), asysta – Klaudia Kwiatkowska (kl. III c) i Karolina Jasiak (kl. III b).
Opiekun Grażyna Białek.

9 – 11 XI

Dwudniowy biwak harcerski w naszej szkole.
Udział wzięło 35 harcerzy, w tym 15 uczniów naszej szkoły, 11 absolwentów i 9 uczniów Gimnazjum w Skoroszycach.
W programie m.in.:
- wyjazd do Wrocławia do kina na polskie komedie pt.. „Obywatel” i „Dzień dobry, kocham Cię”
- udział w gminnych obchodach Narodowego Święta Niepodległości – uczestnictwo we Mszy Św. w kościele parafialnym, przejście pod pomnik Nieznanego Żołnierza.
Zorganizowali i sprawowali opiekę Krzysztof Pędziwiatr i Beata Garncarz, opiekę sprawowała także Maria Zioła. 

 

8 XI

Piłka nożna halowa dziewcząt.
W zawodach gminnych II miejsce.
Drużyna w składzie:
Katarzyna Pietruk (kl. III a), Katarzyna Bieńkowska (kl. III b), Klaudia Krawiec (kl. III b), Karolina Jasiak (kl. III b),  Monika Świętoniowska (kl. III b), Marta Bednarz (kl. III c), Kornela Puszkiewicz (kl. II b), Kamila Prochera (kl. II b), Gabriela Pasławska (kl. I b).

Piłka nożna halowa chłopców.
W zawodach gminnych III miejsce.
Drużyna w składzie:
Kamil Menzel (kl. III a), Krzysztof Sieczkowski (kl. III a), Łukasz Dominikowski (kl. III b), Michał Lach (kl. III c), Wojciech Szatanik (kl. III c), Oskar Machciński (kl. II a), Wojciech Nowak (kl. II a), Wojciech Kubiak (kl. II c).
Opiekunowie drużyn: Jolanta Rzepecka–Lejczak i Robert Prokop.

7 XI

Wojewódzki Konkurs Polonistyczny.
Eliminacje szkolne. Udział wzięło 13 uczniów klas I – III.
Wyniki:
I miejsce – Magda Górnik (kl. III c)
II miejsce – Marcelina Broda (kl. III a)
III miejsce – Kornelia Suchorab (kl. III a)
IV miejsce – Katarzyna Bieńkowska (kl. III b) i Martyna Borecka (kl. III c)
V miejsce – Kajetan Kowal (kl. I c)
VI miejsce – Przemysław Gardas (kl. III a)
a ponadto:
 Julia Dominikowska (kl. I c),  Aleksandra Setla (kl. III b), Natalia Jara (kl. III b), Anna Jopek (kl. III c), Paweł Makuła (kl. I c) i Julia Bogucka (kl. I a).
Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się pięciu uczniów: Magda Górnik (kl. III c), Marcelina Broda (kl. III a), Kornelia Suchorab (kl. III a), Katarzyna Bieńkowska (kl. III b) i Martyna Borecka (kl. III c).
Konkurs zorganizowała Stefania Maćkowiak - Konieczna.
Pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców i uczestników wykonał: Krzysztof Pędziwiatr.

6 XI

Wojewódzki Konkurs Biologiczny.
Eliminacje szkolne. Udział wzięło 25 uczniów klas I – III.
Wyniki:
I miejsce – Marcelina Broda (kl. III a)
II miejsce – Aleksandra Setla (kl. III b)
III miejsce – Martyna Borecka (kl. III c) i Dominika Gwóźdź (kl. II a)
IV miejsce – Wiktoria Łuciów (kl. II b) 
V miejsce – Kinga Madalińska (kl. II b), Magda Górnik (kl. III c), Michał Bogucki (kl. I a), Natalia Jara (kl. III b)
a ponadto:
Kamila Prochera (kl. II b), Barbara Garncarz (kl. I a), Oliwia Błażniak (kl. II a), Katarzyna Bieńkowska (kl. III b), Martyna Jóźków (kl. I a), Paulina Furdyna (kl. II a), Kamil Iwanicki (kl. III a), Dominik Krawiec (kl. II b), Ewa Michalska (kl. I a), Paweł Łukasik (kl. II b), Jan Dudzik (kl. II b), Dominika Borkowska (kl. I a), Katarzyna Świętoniowska (kl. II b), Karolina Ryżka (kl. II a), Monika Świętoniowska (kl. III b) i Karolina Mihułka (kl. III b).
Do eliminacji gminnych zakwalifikowały się cztery uczennice: Marcelina Broda (kl. III a), Aleksandra Setla (kl. III b), Martyna Borecka (kl. III c) i Dominika Gwóźdź (kl. II a).
Konkurs zorganizowała Iwona Krawiec.
Pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców i uczestników wykonał Krzysztof Pędziwiatr.

5 XI

Wojewódzki Konkurs Geograficzny.
Eliminacje szkolne. Udział wzięło 19 uczniów klas I – III.
Wyniki:
I miejsce – Kajetan Kowal (kl. I c) i Marcin Urban (kl. III a)
II miejsce – Aleksandra Setla (kl. III b)
III miejsce – Natalia Owsińska (kl. III b) i Tomasz Urban (kl. III a) 
IV miejsce – Kamil Iwanicki (kl. III a)
V miejsce – Karolina Jasiak (kl. III b)
a ponadto:
Oliwia Błażniak (kl. II a), Jakub Hankus (kl. II a), Julia Dominikowska (kl. I c), Łukasz Dominikowski (kl. III b), Magda Górnik (kl. III c), Rafał Hudaszek (kl. III b), Wojciech Szatanik (kl. III c), Krzysztof Sieczkowski (kl. III a), Marta Żołyńska (kl. III b), Łukasz Białowąs (kl. I c), Monika Lach (kl. III b) i Monika Świętoniowska (kl. III b).
Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się pięciu uczniów: Kajetan Kowal (kl. I c), Marcin Urban (kl. III a), Aleksandra Setla (kl. III b), Natalia Owsińska (kl. III b) i Tomasz Urban (kl. III a). 
Konkurs zorganizowała Grażyna Ksiądzyna.
Pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców i uczestników wykonał Krzysztof Pędziwiatr.

3 XI

Wojewódzki Konkurs Wiedzy Obywatelskie i Ekonomicznej.
Eliminacje szkolne. Udział wzięły 2 uczennice z klasy II.
Wyniki:
I miejsce – Kamila Czyżewska (kl. II a)
II miejsce – Aleksandra Gaik (kl. II a).
Konkurs zorganizowała Beata Garncarz.
Pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców i uczestników wykonał Krzysztof Pędziwiatr.

Gimnazjum Publiczne Nr 2

im. Józefa Elsnera w Grodkowie

49-200 Grodków, ul. Mickiewicza 10

tel. (77) 415-54-34

  • Data aktualizacji: 2014-11-23 18:23:15
  • Licznik odwiedzin: 102807