Poniedziałek, 29 maj 2017 
Imieniny:

Gimnazjum Publiczne Nr 2
im. Józefa Elsnera w Grodkowie

 

49-200 Grodków ul. Mickiewicza 10 tel. (77) 415-54-34

e-mail: g2grodkow@wodip.opole.pl


Maj 2017 r.

MAJ 2017

15 V

XIII Szkolny Konkurs Wiedzy o Józefie Elsnerze.
Udział wzięło 16 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
I miejsce Paweł Schie (kl. II b)
II miejsce Wiktoria Biskup (kl. II b)
III miejsce Klaudia Mazur (kl. II b)
 IV miejsce Martyna Jóźków (kl. III a)
V miejsce Patryk Fabicki (kl. III b)
VI miejsce Dominika Borkowska (kl. III a) i Mateusz Miłuch (kl. I b)
a ponadto:
Marek Gaik (kl. I b), Miłosz Koliński (kl. III b), Miłosz Myszkiewicz (kl. III b), Julia Bogucka (kl. III a), Wojciech Dudzik (kl. II b), Marcelina Wach (kl. III a), Dawid Waliduda (kl. III b), Amelia Grzywnowicz (kl. II a), Kamila Gluza (kl. III a).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Krystyna Włoch.
Pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców i uczestników wykonał Krzysztof Pędziwiatr.

 

15 V

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych.
Spotkanie uczniów klas III z przedstawicielami z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Budowlanych  w Brzegu. Zorganizowała Krystyna Włoch.

 

11 V

XIII Szkolny Konkurs Wiedzy Ekologicznej.
Udział wzięło 7 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
I miejsce Ewa Michalska (kl. III a)
II miejsce Kajetan Kowal (kl. III c)
III miejsce Karolina Chudoba (kl. II a)
a ponadto: Zuzanna Ślimak (kl. II a), Julia Dzierżypolska (kl. I b), Łukasz Białowąs (kl. III c) i Mateusz Miłuch (kl. I b).
Konkurs zorganizowały i przeprowadziły Barbara Kabaj i Gabriela Kotas.
Pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców i uczestników wykonał Krzysztof Pędziwiatr.

 

10 V

IV Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża dla Szkół Gimnazjalnych.
Naszą szkołę w etapie rejonowym reprezentowała drużyna w składzie: Ewa Michalska (kl. III a), Małgorzata Majka (kl. III b), Julia Dominikowska (kl. III c), Michał Bogucki (kl. III a) i Kajetan Kowal (kl. III c), która zajęła II miejsce. Uczniów przygotowała Agnieszka Zawada.

 

10 V

Spotkanie profilaktyczne.

W spotkaniu z podróżnikiem, terapeutą Mariuszem Kurcem pt. „Człowiek w drodze – własne świadectwo” udział wzięli uczniowie klas I-  III.
Zorganizowała Krystyna Włch.

 

 

 

9 V

XVII Szkolny Konkurs Wiedzy Przyrodniczej.
Udział wzięło 21 uczniów z klas I – III.
Wyniki:
w kategorii klas pierwszych
I miejsce Miłosz Czaniecki (kl. I a)
II miejsce Maciej Grzybowski (kl. I a)
III miejsce Adam Kowalczyk (kl. I a) i Martyna Starzyńska (kl. I a)
a ponadto: Maciej Siwiec (kl. I a), Szymon Jurek (kl. I a) I Klaudia Świętoniowska (kl. I a)
w kategorii klas drugich
I miejsce
Klaudia Płonka (kl. II a) 
II miejsce Paweł Schie (kl. II b)
III miejsce Zuzanna Ślimak (kl. II a)
a ponadto: Natalia Ryłko (kl. II b), Marcelina Białek (kl. II a), Wiktoria Biskup (kl. II b), Tomasz Gaik (kl. II b), Dominik Brączek (kl. II b) i  Sebastian Bongilaj (kl. II b)
w kategorii klas trzecich
I miejsce
Michał Bogucki (kl. III a)
II miejsce Ewa Michalska (kl. III a)
III miejsce Oliwier Masłowski (kl. III b)
a ponadto: Patryk Fabicki (kl. III b) i Dawid Waliduda (kl. III b).
Konkurs zorganizowała i przeprowadziła Barbara Broda.
Pamiątkowe dyplomy dla zwycięzców i uczestników wykonał Krzysztof Pędziwiatr


8 V

Gminny Konkurs „Z przeszłości i teraźniejszości Miasta i Gminy Grodków”.
Organizator: Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Grodkowie. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny.
Wyniki:
I miejsce drużyna w składzie: Marcelina Białek (kl. II a), Alicja Gardas (kl. II a) i Klaudia Płonka (kl. II a). Uczniów przygotowała Krystyna Włoch.
II miejsce drużyna w składzie: Wiktoria Biskup (kl. II b), Klaudia Mazur (kl. II b) i Paweł Schie (kl. II b). Uczniów przygotowała Jadwiga Sikorska.

6 V

Gra miejska „Książęce manewry” w Brzegu.
Udział wzięło 6 harcerzy, celem było zorganizowanie i obsługa punktu na jednej z tras gry. Zadaniem uczestników było oddanie strzałów do celu, a także pokonanie trasy na nartach.
Zorganizowali Krzysztof Pędziwiatr i Beata Garncarz.

 

3 V

Gminne obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 – Maja.
W gminnych obchodach udział wzięli:
- poczet sztandarowego szkoły; opiekun Grażyna Białek;
- delegacja harcerzy; opiekunowie: Krzysztof Pędziwiatr i Beata Garncarz.

Gimnazjum Publiczne Nr 2

im. Józefa Elsnera w Grodkowie

49-200 Grodków, ul. Mickiewicza 10

tel. (77) 415-54-34

  • Data aktualizacji: 2017-05-26 15:07:10
  • Licznik odwiedzin: 437249