Niedziela, 1 luty 2015 
Imieniny:

Gimnazjum Publiczne Nr 2
im. Józefa Elsnera w Grodkowie

 

49-200 Grodków ul. Mickiewicza 10 tel. (77) 415-54-34

e-mail: g2grodkow@wodip.opole.pl


Styczeń 2015 r.

STYCZEŃ 2015

17 I

Piłka koszykowa dziewcząt.
W zawodach gminnych II miejsce.
Drużyna w składzie:
Klaudia Krawiec (kl. III b), Karolina Jasiak (kl. III b),  Monika Świętoniowska (kl. III b), Marta Bednarz (kl. III c), Karolina Marecik (kl. III c), Klaudia Lewińska (kl. II a), Ewa Wójcik  (kl. II a), Katarzyna Marecik (kl. I c), Ewa Wójcik (kl. I c).

Piłka koszykowa chłopców.
W zawodach gminnych II miejsce.
Drużyna w składzie:
Kamil Menzel (kl. III a), Marcin Urban (kl. III a), Łukasz Dominikowski (kl. III b), Michał Chwaliński (kl. III b), Michał Lach (kl. III c), Wojciech Szatanik (kl. III c), Szymon Gluza (kl. II a), Wojciech Nowak (kl. II a), Artur Tokarski (kl. II a).
Opiekunowie drużyn: Jolanta Rzepecka-Lejczak i Robert Prokop.

16 I

Apel dla uczniów klas I - III
- podsumowanie wyników nauczania i zachowania za I półrocze
- wręczenie dyplomów i listów gratulacyjnych uczniom za uzyskanie miana Ucznia Wyróżnionego, 100% frekwencję na zajęciach lekcyjnych oraz uczniom, którym przyznano stypendia motywacyjne za wyniki w nauce.

 

15 I

Spotkania wychowawców klas z rodzicami
W klasowych spotkaniach uczestniczyło 88 rodziców, co stanowi 53,9% ogółu.

 

15 I

Wojewódzki Konkurs Historyczny.
Nasze gimnazjum było organizatorem eliminacji gminnych, w którym udział wzięło 16 uczniów z czterech szkół: Gimnazjum Publicznego Nr 1 i Nr 2 w Grodkowie, Publicznego Zespołu Szkół w Jędrzejowie oraz z Zespołu Szkół w Skoroszycach. Przewodniczącą komisji była Jadwiga Sikorska.
Naszą szkołę reprezentował jeden uczeń – Przemysław Gardas (kl. III a), który zajął III miejsce.

13, 14, 15 I

Próbny egzamin gimnazjalny dla uczniów klas III
- część humanistyczna
(historia i wos, język polski)
- część matematyczno – przyrodnicza (przedmioty przyrodnicze i matematyka)
- język obcy (język angielski na poziomie podstawowym i rozszerzonym i język rosyjski na poziomie podstawowym)

 

10 I

Piłka ręczna dziewcząt.
W zawodach powiatowych III miejsce.
Drużyna w składzie:
Katarzyna Pietruk (kl. III a), Katarzyna Bieńkowska (kl. III b), Karolina Jasiak (kl. III b),  Monika Świętoniowska (kl. III b), Marta Bednarz (kl. III c), Kamila Prochera (kl. II b), Kornela Puszkiewicz (kl. II b), Kinga Madalińska (kl. II b), Paulina Puda (kl. II c), Laura Wojciechowska (kl. II c).

Piłka ręczna chłopców.
W zawodach powiatowych IV miejsce.
Drużyna w składzie:
Rafał Chodyniecki (kl. III a), Kamil Menzel (kl. III a), Tomasz Urban (kl. III a), Łukasz Dominikowski (kl. III b), Michał Chwaliński (kl. III b), Wojciech Szatanik (kl. III c), Paweł Łukasik (kl. II b), Tomasz Krząstek (kl. I b).
Opiekunowie drużyn: Jolanta Rzepecka-Lejczak i Robert Prokop.

6 I

Orszak Trzech Króli w Brzegu.
Udział wzięło 9 uczniów, w tym 5 absolwentów naszej szkoły.
Zorganizowali Krzysztof Pędziwiatr, Beata Garncarz oraz Maria Zioła. 

 

Gimnazjum Publiczne Nr 2

im. Józefa Elsnera w Grodkowie

49-200 Grodków, ul. Mickiewicza 10

tel. (77) 415-54-34

  • Data aktualizacji: 2015-01-26 10:59:19
  • Licznik odwiedzin: 116494